Paaiškėjo „Radeon R9 470“ vaizdo plokščių specifikacijos

Grafikos branduolys su nauja architektūra „AMD Polaris 11“ gamintojo hierarchijoje yra žemiau už 10 numerį. „Polaris 10“ naudojančius sprendimus bus galima įsigyti birželio pabaigoje, o pristatyti jie bus parodoje „Computex 2016“. Tikimasi, kad „Ellesmere Pro“ konfigūracijos (ATI Radeon R9 490) „Polaris 10“ gaus 2304 stream procesorius su modernia architektūra, o „Ellesmere XT“ (ATI Radeon R9 490X) specifikacijos tebėra paslaptis. Tačiau „Polaris 11“ pagrįsti sprendimai taip pat yra įdomūs, bent dėl savo energijos vartojimo efektyvumo. Būtent šią architektūrą „Advanced Micro Devices“ palygino su „GeForce GTX 950“ žaidime „Star Wars Battlefront“, kur naujiena ir laimėjo didžiuliu skirtumu: 86 prieš oponento 140 vatų, esant tokiam pat kadrų per sekundę dažniui.

AMD-Polaris-11-vs-GeForce-GTX-950-900x583

Žinomas tinklapis „VideoCardz“  pastebėjo „Polaris 11“ vaizdo plokštę „CompuBench“ duomenų bazėje su 0x67FF:C8 identifikatoriumi, kuris, kaip buvo įrodyta, priklauso būtent šiai mikroschemai. Jos kodinis pavadinimas yra OpenCL — Goose. Pagal gautą informaciją, „Polaris 11“ grafikos branduolio didžiausias dažnis siekia 1 GHz, o GCN skaičiavimo blokų yra šešiolika. Jei stream procesorių kiekis „Polaris“ modulyje nepasikeitė, tada jų bus 1024. Tačiau 14 nm technologiniai procesai leidžia viename kvadratiniame milimetre sutalpinti daugiau tranzistorių, todėl toks pat naujos kartos stream procesorių kiekis gali pademonstruoti daug geresnius rezultatus, lyginant su senesniais sprendimais.

„Polaris 11 (Baffin)“ našumas vertinamas maždaug 2 teraflopais. Plokštės su šiuo lustu turės, greičiausiai, 4 GB atminties su 128 bitų magistrale.

Naujienos rezultatai "CompuBench" teste nėra įspūdingi
Naujienos rezultatai „CompuBench” teste nėra įspūdingi

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau