Oficialūs “AMD Radeon Fury X” bandymų rezultatai

Po oficialaus naujos kartos grafikos plokščių flagmano „AMD Radeon Fury X“, su visiškai nauju GPU „AMD Fiji“ ir anksčiau niekur nenaudota itin sparčia atmintimi HBM, pristatymo, AMD, taip pat ir NVIDIA gerbėjai, nekantriai laukė oficialių naujienos testų rezultatų. Dabar jie, pagaliau, gali patenkinti savo smalsumą.

AMD paskelbė oficialius bandymų rezultatus, kuriuose „AMD Radeon Fury X“ buvo lyginama su „NVIDIA GeForce GTX 980 Ti“, esant 4K (3840х2160) raiškai.

AMD-Radeon-Fury-X-Gaming-Benchmarks-671x686

Bandymų rezultatai rodo, kad AMD sprendimas pademonstravo aiškų pranašumą prieš savo varžovą „GeForce GTX 980 Ti“ beveik visuose šiuolaikiniuose žaidimuose, išskyrus „Bioshock Infinite“ ir „Battlefield 4“, kuriuose abi vaizdo plokštės parodė panašų našumą.

Be to, gamintojas taip pat paskelbė žaidimų nustatymus bandymų metu ir vaizdo plokščių pasiekimus „3DMark FireStrike“ testo „Ultra“ režime.

AMD-Radeon-R9-Fury-X_Gaming-Performance-2-671x816

Pasak „AMD“, jų naujasis flagmanas „Radeon Fury X“ su „Catalyst“ programos pagalba be jokio vargo paspartinamas nuo nominalių 1050 iki 1150 MHz, todėl testuose matyti toli gražu ne visos naujienos galimybės.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau