Nuolaidos elektronikai Valentino dienos proga

Kinijos elektroninės parduotuvė „Gearbest“ Valentino dienos proga surengė išpardavimą.

Pardavėjai savo siūlomas elektronikos prekes suskirstė į atskiras kategorijas pagal kainą, kuri svyruoja nuo 25 iki 150 eurų. Tiesa, iki Valentino dienos visas prekes vargu ar suspės Jums atsiųsti, jei rinksitės nemokamą pristatymą, tačiau Europos sandėliuose esančios prekės turėtų atvykti pačiu laiku. Iš Kinijos siunčiant paštu pristatymas dažniausiai užtrunka 30-40 dienų.

„Gearbest“ įsigyti pigiau šį kartą siūlo nei 15 eurų nekainuojantį vaizdo registratorių „GT300“. Prietaisas pasižymi itin paprastu tvirtinimo mechanizmu, įdiegta vaizdo stabilizavimo sistema, integruotu judesio ir „G-Sensor“ jutikliais.

Pastarasis reaguoja į staigų judesį, pavyzdžiui, į netikėtą stabdymą ar spartų pagreitėjimą. Kitaip sakant, jutiklis signalizuoja apie potencialiai pavojingą situaciją, be to vaizdo registratorius „GT300“, susidarius tokiai padėčiai, įrašinėti vaizdą pradeda automatiškai.

Mums įdomus  taip pat pasirodė 45 eurus kainuojantis išmanusis laikrodis „KingWear KW18“.

Šis prietaisas, kaip ir dauguma kitų kiniškų išmaniųjų laikrodžių, gali skaičiuoti nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, rodo įvairius pranešimus, fiksuoja miego kokybę, taip pat gali informuoti apie per mažą fizinį aktyvumą.

Pagrindinis „KingWear KW18“ pranašumas prieš konkurentus yra tai, kad šis išmanusis laikrodis turi ne tik SIM kortelės, bet ir TF tipo atminties kortelės lizdus.

Būtent dėl šių techninių ypatybių „KingWear KW18“ gali būti naudojamas tiek skambučiams, tiek kaip pilnavertis muzikos grotuvas, nes TF kortelė išmaniojo laikrodžio 128 MB vidinę atmintį leidžia išplėsti dar 16 GB.

UMi Diamond
UMi Diamond

Ieškantiems pigaus išmaniojo telefono turėtų patikti „UMi Diamond“, kuris dabar siūlomas už 72 € kainą. Išmanusis turi 5,0 colių ekraną su 2.5D formos apsauginiu stiklu ir 1280 x 720 raiška, 1.5GHz aštuonių branduolių lustą MTK6753, 3GB RAM, 16GB vidinės atminties ir 8 MP kamerą su dviguba LED blykste. Asmenukėms numatytas priekinis 2 megapikselių modulis, su programiniu raiškos padidinimu iki 5 MP. „UMi Diamond“ taip pat turi atskirą garso lustą. Abi SIM gali veikti vienu metu (1 micro SIM + 1 Nano SIM + 1 TF kortelė). Prietaisą maitiną 2650mAh talpos baterija.

Visą pasiūlymų sąrašą rasite čia: http://www.gearbest.com/promotion-valentine-s-day-deals-special-1148.html