Nubia Red Magic (Red Devil) – išmanusis telefonas geimeriams

„Nubia“ vakar pristatė savo pirmąjį žaidimų išmanųjį telefoną. Jo oficialus pavadinimas parašytas hieroglifais, verčiamais kaip Red Devil, tačiau kompanijos atstovai reikalauja Red Magic vertimo. Svarbiausias dalykas, kuris išskiria žaidimų išmaniuosius tarp kitų flagmanų yra dizainas. „Nubia Red Magic“ dizainas pilnas kampuotų elementų (blykstė, fotoaparato apvadai ir pirštų atspaudų skaitytuvas turi šešiakampę formą), o ant galinės pusės įtaisytas ilgas RGB indikatorius. Pasak gamintojo, jis mobiliuosius žaidimus padarys dar įdomesniais, tačiau neaišku kaip.

Kita „Nubia Red Magic“ ypatybė yra oru aušinama sistema, realizuota per keturias galines angas. Gamintojo atstovai teigia, kad jie pirmą kartą įdiegė šią technologiją išmaniuosiuose telefonuose. Tai ne tiesa, bet ankstesni oru aušinami modeliai buvo gaminami labai tiražais ir paprastai mažose įmonės, pvz. Vvetime. Padeda paskirstyti šilumą ir trys grafito sluoksniai. Kita unikali „Red Magic“ funkcija – aparatūrinis procesoriaus veikimo režimų perjungimas. Pastūmus jį, galite priversti platformą veikti visu pajėgumu, o tai ypač naudinga žaidimuose.

Skirtingai nei tiesioginiame konkurente „Xiaomi Black Shark“, naudojančiame naujausią platformą „Snapdragon 845“, „Nubia Red Magic“ įtaisytas praėjusių metų „Snapdragon 835“. Kompaniją jam palaiko 6/8 GB darbinės ir 64/128 GB vidinės atminties. Išmanusis telefonas taip pat gavo 6″ ekraną, kurio skiriamoji geba yra 2160×1080 taškų (Full HD+, 403 ppi), pagamintą naudojant LTPS technologiją, 24 megapikselių pagrindinę kamerą su Samsung ISOCELL jutikliu ir f/1,7 diafragma, 8 megapikselių priekinę kamerą, garso stiprintuvą TAS2555 ir 3800 mAh bateriją. Prietaiso matmenys yra 158,1х74,9х9,5 mm, o sveria jis 185 gramus.

Išmanusis telefonas gali būti dviejų spalvų – juodos arba raudonos. Bet kuriuo atveju priekinis skydelis ir antenos juostelės yra juodos. „Nubia Red Magic“ kaina su 6 GB darbinės atminties ir 64 GB ROM yra 2499 juaniai (321.54 €), o variantas su 8 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties Kinijoje bus parduodamas už 2999 juanius (385.87 €)