„Nokia 8.1“ žada dar daugiau patirties ir vertės

„Nokia“ prekės ženklą valdanti bendrovė „HMD Global“ pristato naujausią savo flagmaną „Nokia 8.1“. Kaip ir kiti „Nokia“ išmanieji šioje kategorijoje, tarp jų ir apdovanojimą pelnęs „Nokia 7 Plus“, „Nokia 8.1“ žada nustebinti ypatinga vaizdo kokybe. Jis yra išgaunama itin jautraus, rinkoje išsiskiriančio kameros jutiklio, „ZEISS Optics“ ir optinio vaizdo stabilizavimo (OIS) dėka. Patentuota „PureDisplay“ ekrano technologija, palaikanti HDR 10, kartu su labai tiksliu spalvų atkūrimu užtikrina dar geresnį vaizdą ryškioje saulės šviesoje, o mikroschemų rinkinys leidžia sklandžiai dirbti iki dviejų dienų su vienu įkrovimu[i].

Visa tai išbaigia, pasak gamintojo atstovų, šiuolaikiškas ir kruopščiai įgyvendintas išorės dizainas, kurio tikimasi iš „Nokia“ išmaniojo telefono. Veikdamas su naujausia „Android“ programine įranga „Android 9 Pie“, „Nokia 8.1“ siūlo geriausią „Android“ patirtį su naujausiomis inovacijomis.

„HMD Global“ Produktų vadovas (CPO) Juho Sarvikas sakė: „Visi mūsų vertę kuriantys flagmanai buvo itin sėkmingi, nuosekliai siūlydami naują premium patirtį mūsų fanams. „Nokia 8.1“ toliau trina ir griauna ribas šiame segmente. Mes siūlome pagreitintą veikimą su pirmos klasės procesoriaus architektūra, dvigubomis kameromis su išskirtiniais rinkoje jutikliais, OIS ir „ZEISS Optics“, skirtais esant silpnam apšvietimui, ir mūsų naująja „PureDisplay“ HDR ekrano technologija.

Be to, kruopščiu meistriškumu ir kokybe pagarsėjusį „Nokia“ išmaniųjų telefonų dizainą papildo „Android 9 Pie“ patirtis, todėl mūsų fanai galės mėgautis šviežiausiomis „Android“ inovacijomis, tarp jų – ir naujomis „Digital Wellbeing“ funkcijomis. Kiekvienas dizainas ir inžinerinis sprendimas kuriamas galvojant apie mūsų gerbėjus. Norime suteikti jiems aukščiausios kokybės patirtį. Tikimės, kad jie pritars, jog „Nokia 8.1“ įkūnija tobulus inžinerinius sprendimus už puikią kainą.“

Vaizdo kokybė su pirmaujančia vaizdo technologija

Pasak gamintojo, „Nokia 8.1“ puikiai veikia mažo apšvietimo sąlygomis – tai užtikrina idealus programinės ir techninės įrangos derinys. Pagrindinė 12MP kamera su „ZEISS Optics“ turi pirmaujantį rinkoje ½.55 colių super jautrų jutiklį su 1.4 mikrono pikselių, kad būtų galima tiksliai fiksuoti šviesą, pateikiant išskirtinai ryškius vaizdus. „Nokia 8.1“ optinio vaizdo stabilizavimo (OIS) technologija ir super greitas automatinis fokusavimas net ir drebant rankoms leidžia fiksuoti ryškius vaizdus ir video įrašus. Plati diafragma, užtikrindama ilgesnį ekspozicijos laiką, leidžia kurti ryškias nuotraukas net ir esant silpnam apšvietimui. Ekspozicijos laiką galima kontroliuoti rankiniu būdu su „Pro Camera“ funkcija.

20MP prisitaikanti priekinė kamera leidžia užfiksuoti ypatingas asmenukes nakties metu, nes ji gerokai išplečia šviesos fiksavimo galimybes, sujungdama keturis pikselius į vieną super pikselį. Jūs taip pat galite filmuoti kaip profesionalas su 4K video ir atgaivinti prisiminimus su didelio tikslumo „Nokia“ erdvinio garso stereofoninio garso įrašymo funkcija.

Kurkite studijinio stiliaus portretus su populiaru „bokeh“ efektu, kurį sustiprina „Nokia 8.1“ mažo gylio laukas kartu su antriniu 13MP gylio jutikliu. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą naudodami „Pro Camera“ vartotojo sąsają, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti savo nuotraukas, arba perkelkite savo #Bothie žaidimus į naują lygmenį su dirbtiniu intelektu (AI) veikiančiais 3D personažais, kaukėmis ir smagiais filtrais, kuriuos galite tiesiogiai transliuoti neišjungę savo kameros aplikacijos.

Pagreitintas veikimas ir „PureDisplay“

Išmaniesiems telefonams sparčiai tampant įrenginiais, per kuriuos dažniausiai žiūrimi video įrašai, reikia ekrano, pritaikyto mėgautis turiniu toje aplinkoje, kurioje esate. „Nokia 8.1“ yra antrasis „Nokia“ išmanusis, turintis „PureDisplay“ ekrano technologiją, skirtą geresnei žiūrėjimo patirčiai. Vaizdai yra pateikiami naudojant HDR 10, kuris užtikrina didesnį kontrastą, ryškumą ir daugiau kaip milijardą spalvų, kad vaizdai išliktų tikslūs tiek tamsioje patalpoje, tiek ryškioje saulės šviesoje. Žaidžiant žaidimus ar žiūrint video įrašus, ekranas jums pasiūlys geriausią įmanomą patirtį.

Jei norite žiūrėti turinį kelyje, reikia, kad baterija veiktų itin ilgai. „Nokia 8.1“ leidžia patogiai ja naudotis iki dviejų dienų su vienu įkrovimu. Ilgalaikė galia kartu su „Snapdragon 710 Mobile Platform“ užtikrina, kad „Nokia 8.1“ gali lengvai įveikti bet kokią užduotį – palyginti su ankstesnės kartos „Snapdragon 660“, ji išsiskiria 35 proc. greitesne grafika ir 20 proc. didesniu našumu. Ji taip pat turi dvigubai daugiau dirbtinio intelekto galios, kurią suteikia efektyvų veikimą užtikrinantis daugiabranduolinis ir visiškai naujos architektūros AI procesorius. „Qualcomm® aptX™“ garso palaikymas taip pat reiškia, kad muzikos mėgėjai gali mėgautis aukštos kokybės garsu bevieliu ryšiu per Bluetooth.

Papildytosios realybės (AR core) platformos palaikymas leidžia perkelti išmanųjį telefoną į visiškai naują dimensiją, derinant fizinį pasaulį ir skaitmeninį turinį. Naudodamiesi tokiomis aplikacijomis kaip „Human Anatomy“, „Magic Plan“ ir „Jenga AR“, galite vizualizuoti ir sužinoti apie nervų sistemą 3D formatu, sukurti naują rekonstrukcijos planą tiesiog vaikščiodami po namus ir statyti kaladėlių bokštą ant savo valgomojo stalo, kurio nereikia tvarkyti bokštui sugriuvus.

Dizainas, atitinkantis aukščiausius standartus

„Nokia 8.1“ įkūnija naują preciziško meistriškumo ir dėmesio detalėms erą – medžiagos šiame telefone sujungtos taip tiksliai, kad tarpai tarp jų yra plonesni už plauką. Tai užtikrina gaminio kokybę ir struktūros vientisumą, kurių ir tikimasi iš „Nokia“ išmaniojo telefono, bei atspindi švaraus, elegantiško europietiško dizaino idėją.

Jo tvirtą pagrindą sudaro presuoto 6000 serijos aliuminio rėmas su išlietu centru, užtikrinant efektyvų žaliavų panaudojimą. Unikalų dviejų atspalvių „Nokia 8.1“ dizainą išryškina elegantiškas lenkto stiklo, poliruoto metalo ir smėlio srove nušlifuotų paviršių kontrastas, kurį papildo dvigubo anodavimo proceso metu išgauta apdaila, jau įvertinta „Nokia 7 Plus“ gerbėjų. Deimantiniai pjūviai kraštuose kuria veržlų įvaizdį ir suteikia atsparumą kasdienio gyvenimo smūgiams.

Nuostabus „Nokia 8.1“ 6.18 colio Full HD+ ekranas nuo krašto iki krašto leis patogiai mėgautis savo mėgstamais filmais ir aplikacijomis dideliame ekrane keliaujant, nes ekranas yra dar didesnis nei 6 colių apdovanojimą pelniusio modelio „Nokia 7 Plus“.

Grynas, saugus ir naujausias „Android 9 Pie“, sustiprintas „Android One™“

„Nokia 8.1“ yra pirmasis „Nokia“ išmanusis telefonas, kuris bus pristatytas su įdiegtu „Android 9 Pie“. Jis papildys didelę „Nokia“ išmaniųjų telefonų su „Android One“ šeimą, siūlydamas geriausią „Android“ inovacijų ir programinės įrangos patirties versiją. „Nokia“ išmanieji su „Android One“ suteikia daug atminties ir ilgą akumuliatoriaus veikimo laiką, o trejus metus kas mėnesį gaus saugumo atnaujinimus bei du pagrindinius OS atnaujinimus.

„Google“ „Android One“ partnerysčių direktorius Džonas Goldas (Jon Gold) sakė: „Būdama svarbi „Google“ partnerė, „HMD Global“ papildė platų „Android One“ įrenginių portfelį nauja ir saugia programine įranga. Džiaugiamės tęsdami mūsų partnerystę su „HMD Global“ įtraukiant naująją „Nokia 8.1“ – pirmąjį šio prekės ženklo įrenginį su iškart įdiegtu „Android 9 Pie“. „Android“ pagerina „Nokia 8.1“ sąveiką išmania ir paprasta naudoti patirtimi bei naujomis „Digital Wellbeing“ funkcijomis.“

Nokia 8.1“ atkeliauja su „Android 9 Pie“ su AI funkcijomis, kurios įrenginį daro dar išmanesnį ir greitesnį, prisitaikantį prie vartotojo elgsenos, todėl šis išmanusis per ilgesnį naudojimosi laiką tampa vis geresnis. „Adaptive Battery“ funkcija riboja akumuliatoriaus eikvojimą retai naudojamoms aplikacijoms, o „App Actions“ prognozuoja, ką ketinate daryti netrukus, kad kitą veiksmą galėtumėte atlikti greitai. Šios funkcijos dar labiau supaprastina įrenginio funkcionalumą ir bendrą „Android“ patirtį. „Nokia 8.1“ taip pat sujungia „Google Assistant“ ir „Dual-Sight“ galimybes, todėl galite paprašyti, kad jis padarytų #Bothie nuotraukų ir video įrašų ar netgi nurodyti tiesiogiai transliuoti per „YouTube“.

„Nokia 8.1“ trejus metus kas mėnesį gaus saugumo atnaujinimus ir du pagrindinius OS atnaujinimus, garantuojamus „Android One“ programa. Be to, „Google Play™“ kasdien atlieka daugiau kaip 50 milijardų aplikacijų saugumo patikrinimus, kad telefonas būtų apsaugotas nuo kenkėjiškos programinės įrangos – todėl „Nokia 8.1“ yra vienas saugiausių telefonų rinkoje. Jame taip pat yra lengvai pasiekiamos naudingos inovatyvios paslaugos, tarp kurių – „Google Assitant“, padedantis tvarkyti kasdienius reikalus, taip pat „Google Photos“ su nemokama neribota aukštos kokybės nuotraukų saugykla (tam reikalinga „Google“ paskyra ir prieiga prie interneto). „Nokia 8.1“ yra „Android Enterprise Recommended“ programos dalis – tai reiškia, kad jį „Google“ rekomenduoja kaip geriausią pasirinkimą profesionalams.

Prieinamumas

„Nokia 8.1“ galima įsigyti trijų spalvų derinių: mėlynos/sidabro, plieno/vario, geležies/plieno nuo XX už XXX Eur vidutinę rekomenduojamą mažmeninę kainą.

[i] Dviejų dienų akumuliatoriaus testavimus realiomis sąlygomis atliko „HMD Global“. Tyrimo metu buvo vykdomas aktyvus prietaiso naudojimas 5 valandas per dieną naudojant naują bateriją. Naudojimo metu buvo, pvz., žaidžiami žaidimai, vykdomos tiesioginės video transliacijos, skambučiai, SMS siuntimas, naršymas, ir aplikacijų naudojimas (pvz., socialinių tinklų, naujienų, navigacijos ir muzikos). Bandymas buvo atliekamas naudojant įprastus prietaiso parametrus apšviestoje patalpoje. Įrenginys liko budėjimo režime per naktį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau