NiceHash atnaujina darbą ir įsipareigoja sumokėti visas skolas vartotojams

Anksčiau buvo pranešta, kad Slovėnijos kritovaliutų kasimo galios pardavimo platforma „NiceHash“ buvo nulaužta ir dėl to buvo prarasti 4700 Bitcoinų, kurie tuo metu kainavo 62 mln JAV dolerių. Paslaugos vartotojai skundėsi, kad svetainė neveikė neįprastai ilgai, kol kompanijos atstovas pagaliau pranešė, kad buvo įvykdytas įsilaužimas. Tada bendrovės vadovas Markas Kobalas ir vienas iš įkūrėjų Sasa Koksas kreipėsi į vartotojus Facebooke, tiesioginės transliacijos metu. Jie sakė, kad dėl jų sėkmės svetainė tapo taikiniu ir kažkas norėjo ją sunaikinti. Po ekrano transliacijos kai kurie vartotojai teigė, kad „NiceHash“ patys pavogė Bitcoinus – iš dalies dėl to, kad kompanijos atstovai atsisakė atskleisti, ar jie ketina atkurti vartotojų piniginėse buvusias lėšas.

Laiške, kuris vėliau buvo išsiųstas vartotojams, buvo pateiktas reikalingas atsakymas: piniginės bus atkurtos. Pranešime, kurį pasirašė bendrovės rinkodaros direktorius Andrejus Skrabojus, aiškiai matyti, kad tarptautinių investuotojų grupė padėjo įmonei surinkti pakankamai lėšų, kad būtų atkurtas vartotojų balansas. Jame informuojama:

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad iš tarptautinių investuotojų grupės sugebėjome pasiskolinti lėšų, reikalingų balansams atkurti. Taigi, likučiai sąskaitose bus atkurtos iki 2018 m. sausio 31 d. Mums reikia tam tikro laiko apdoroti visus teisinius dokumentus, todėl būkite kantrūs.“

„NiceHash“ nenurodė, ar lėšos bus grąžinamos grynaisiais pinigais ar bitcoinais, nors kai kurie „Reddit“ vartotojai teigia, kad jų bitkoinų balansai jau buvo atkurti, tačiau lėšų negalima pervesti. Twitteryje kompanija taip pat paskelbė apie savo grįžimą, paskelbdama keletą patarimų, kaip svetainės vartotojai gali imtis papildomų saugumo priemonių. Platforma rekomenduoja pakeisti slaptažodžius, nustatyti naują dviejų veiksnių autentifikavimo metodą ir vengti senų depozitų adresų.

Dar neaišku, ar įsilaužimo metu hakeriai sugebėjo gauti naudotojų duomenis kartu su jų bitcoinais, todėl klientams rekomenduojama pakeisti visus savo slaptažodžius. „NiceHash“ grįžusi į internetą reguliariai informavo vartotojus per socialinius tinklus ir jau parodė, kad sėkmingai atlieka pirmuosius mokėjimus. Tuo pačiu metu bendrovė pažymėjo, kad dėl papildomų saugumo priemonių buvo atlikti pakeitimai atsiskaitymų sistemoje ir lėšų atsiėmimas. Taip pat planuojama įdiegti mokėjimus atlcoinais, kurių pavedimo komisija šiuo metu yra gerokai žemesnė nei BTC.

„NiceHash“ galite išnuomoti kritovaliutų kasimui tinkamą savo techninę įrangą (CPU, GPU, ASIC) arba ją išsinuomoti iš kitų sistemos vartotojų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau