Nepertraukiamo maitinimo šaltinių serija – nuo šiol dar efektyvesnė

Energijos valdymo sprendimus teikianti bendrovė „Eaton“ paskelbė papildanti esamus nepertraukiamo maitinimo šaltinius „Eaton 93PS“, užtikrindama didesnį veikimo lankstumą, parengtį ir mažesnes išlaidas. Tai itin svarbu mažesnėms serverinėms, duomenų centrams ir ypatingos svarbos IT programoms, pavyzdžiui, sveikatos apsaugos, telekomunikacijų, jūrų laivininkystės ir kitų pramonės sričių.

Sumažėja sąnaudos

Naujai pristatytas nenutrūkstamo maitinimo šaltinis „Eaton 91PS“ – savo esamos rinkos lyderės serijos nenutrūkstamo maitinimo šaltinių „Eaton 93PS“ alternatyva. Abi serijos skirtos naudoti ten, kur svarbiausia efektyvumas, patikimumas bei saugumas. Naujai pristatyto vienfazio „Eaton 91PS“ vardinė galia yra 8–30 kW, o trifazio „Eaton 93PS“ yra 8–40 kW.

„Eaton“ 91PS ir 93PS gaminiai yra pažangiausi šių serijų nenutrūkstamo maitinimo šaltiniai, užtikrinantys didelę parengtį ir mažesnes serverinių, mažų duomenų centrų ir ypatingos svarbos IT programų, pavyzdžiui, sveikatos apsaugos, telekomunikacijų, jūrų laivininkystės ir kitų pramonės sričių, nuosavybės išlaidas.

Naudojant „Eaton“ 91PS ir 93PS sprendimus, bendros sąnaudos yra mažiausios. Abi serijos pagrįstos naujausiomis technologijomis, užtikrinančiomis didesnį kaip 96 proc. efektyvumą, esant įprastam dvigubos konversijos režimui. Lyginant su 30kW galios nepertraukiamo maitinimo šaltiniu, kurio efektyvumas yra 94 proc., per metus efektyvesnis nepertraukiamo maitinimo šaltinis gali sutaupyti daugiau nei 1000 Eur. Serijų 91PS ir 93PS galios faktorius yra 1,0, todėl gaunama 25 proc. daugiau aktyviosios galios negu su lygiaverčiais nenutrūkstamo maitinimo šaltiniais ir padidėja energijos vartojimo efektyvumas.

Didesnis efektyvumas – ir esant mažai apkrovai

Be to, šiose serijose taikomos dvi pagrindinės „Eaton“ technologijos, siekiant dar didesnio efektyvumo: „Eaton“ energijos taupymo sistema (angl. Energy Saver System, ESS) leidžia 91PS ir 93PS serijoms pasiekti efektyvumą iki 99 proc. ir padvigubinti galimas metines santaupas. ESS – tai labiausiai pasiteisinusi ir patikima technologija, daugelį metų plačiai naudojama energijos taupymo rinkoje.

„Eaton“ kintama modulio valdymo sistema (angl. Variable Module Management System, VMMS) padeda pasiekti didelį efektyvumą net tada, kai nenutrūkstamo maitinimo šaltinio apkrova yra maža, o tai įprasta perteklinėms nenutrūkstamo maitinimo šaltinių sistemoms.

Esminės savybės

„Eaton“ 91PS ir 93PS serijos nepertraukiamo maitinimo šaltiniai pasižymi keletu savybių, kurios yra unikalios ir skirtos užtikrinti didžiausią galimą ypatingos svarbos infrastruktūros darbą. Tarp jų yra šios:

  • „Hot Sync“ – patentuota „Eaton“ technologija, kuri paskirsto apkrovą tarp dviejų lygiagrečiai veikiančių nepertraukiamo maitinimo šaltinių ir taip pašalina bet kokį vienintelį trikties tašką;
  • pažangi akumuliatorių valdymo (angl. Advanced Battery Management, ABM) sistema, užtikrinanti sumanų akumuliatorių įkrovimą ir pratęsianti jų gyvavimo laiką;
  • technologija, leidžianti keisti ar papildomai sumontuoti galios modulius, kol likę galios moduliai toliau tiekia energiją saugomai įrangai. Dėl šios technologijos nepertraukiamo maitinimo šaltinio nebereikia perjungti į apėjimo režimą, kai norima padidinti sistemos galią ar atliekant aptarnavimo darbus;
  • būdingas dubliavimas, kurį galima pasiekti tik su vienu įrenginiu, išvengiant sprendimo, su dviejų lygiagrečiai veikiančių įrenginių naudojimu;
  • parengtis naudoti virtualioje aplinkoje: „Eaton“ 91PS ir 93PS serijos palaiko „Eaton“ išmaniojo energijos valdymo (angl. Intelligent Power Management, IPM) programinę įrangą, kuri naudojama stebėti ir valdyti nenutrūkstamo maitinimo šaltinį kaip galios ir IT infrastruktūros dalį.

Abiejų serijų nepertraukiamo maitinimo šaltiniuose įdiegti sprendimai, užtikrinantys saugų įrenginių montavimą ir naudojimą. Tai yra įmanoma dėl iš anksto suprojektuotų, išbandytų ir įdiegtų saugos komponentų, pavyzdžiui, apsauga nuo grįžtamosios srovės ir greitaveikiai saugikliai. Ši įranga taip pat sumažins diegimo sąnaudas, nes nereikės papildomos įrangos, norint išpildyti nenutrūkstamo maitinimo šaltinių standartų reikalavimus.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau