„YEUX“ – „Xiaomi“ sukurtas nešiojamas saulės energijos šaltinis

Šiltuoju metų laiku dažniau traukia į gamtą ir pasireiškia noras pasivaikščioti ar nueiti į kempingą atsipalaiduoti bei užpildyti galvą naujomis idėjomis. Nebus pro šalį pagalvoti apie tai, kaip neleisti išmaniajam telefonui išsikrauti esant toli nuo maitinimo lizdo. Kinų inžinieriai tam tikslui pasiūlė įdomią idėją ir pasisako už perėjimą prie alternatyvios energijos.

Kaip vertinate mintį naudoti saulės energiją nešiojamam akumuliatoriui įkrauti? Būtent tokį įkrovimo būdą siūlo „Power Bank YEUX“, kurio sumanytojai įrenginiui sukurti pradėjo lėšų rinkimą sutelktinio finansavimo platformoje „Xiaomi Youpin“ ir įvertino išorinę bateriją 49 USD.

Jei norite, „YEUX“ galite įkrauti ir iš įprasto lizdo, net tik naudojant saulės energiją. „Degalų papildymas“ arčiausiai žemės esančios žvaigždės dėka įmanomas dėl sulankstomame korpuse įmontuotų saulės elementų, kurie yra pasirengę įkrauti akumuliatorių net debesuotu ar lietingu oru. Preitaiso dėklas gali būti pakabintas ant kuprinės ir apsaugotas specialia danga, pagaminta iš Oksfordo audinio, pasižyminčio dideliu atsparumu dilimui ir šviesos pralaidumu.

Nešiojamojo akumuliatoriaus YEUX talpa yra 6400 mAh. Korpuso paviršiuje įtaisyti indikatoriai, rodantys saulės šviesos intensyvumą, taip pat C tipo USB, pora USB-A ir „microUSB“ jungtis. Didžiausias išėjimo galios lygis siekia 15 vatų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau