Nebrangus lenktas išmanusis telefonas „LG Spirit“

Viena iš pagrindinių vartotojų sudominimo nauju prietaisu priemonių yra išvaizda. Išmanųjį telefoną su vidutiniu funkcionalumu ir įprastu dizainu lengva parduoti, jei jis yra labai pigus. Tačiau norint iš paprasto telefono gerai uždirbti teks ką nors pakeisti jo išorėje, pavyzdžiui padengti metalu arba išlenkti korpusą. Bendrovė „LG“ pasirinko antrąjį variantą ir po lenkto flagmano „G Flex 2“ pristatė pigesnį „LG Spirit“. Džiugu kad dabar išlenkto korpuso privalumus galės pajusti ne tik labai brangių modelių savininkai. Naujiena Azijoje jau parduodama už 160 JAV dolerių kainą.

Išvaizda

Dar visai neseniai, lenktas korpusas buvo tik brangių modelių skiriamasis bruožas, tačiau technologijos yra linkusios pigti ir dabar tokia originali savybė yra prieinama populiarioje vidurinėje klasėje. Įdomu tai, kad telefono „LG Spirit“ galinio dangtelio medžiaga, priklausomai nuo modifikacijos, yra kitokia. Paprastesnėse versijose be 4G jis pagamintas iš matinio plastiko, o išmaniuosiuose telefonuose su LTE palaikymu – metalinis.

Nebrangus lenktas išmanusis telefonas „LG Spirit“
LG Spirit

Tamsiai pilkas plastikinis dangtelis žiūrint iš didesnio atstumo panašus metalinį. Tokią idėją Korėjos dizaineriai jau ne kartą naudojo savo dizaine, pavyzdžiui flagmane „LG G3“naudojamas panašus stilistinis sprendimas.

Reikia pripažinti, kad išmanusis telefoną su lenktu ekranu yra patogus kasdieniniame naudojime, nors iš pradžių kyla abejonių dėl jo neįprastos formos. Įrenginys nėra labai didelis, todėl daugeliu atvejų jį įmanomai valdyti su viena ranka. Dėl išlenktos korpuso formos naudoti telefoną tapo patogiau, jis labai stabiliai guli rankoje. Korpusas gan storas, bet surinktas kokybiškai – jokių tarpų ar girgždėjimų nėra.

„LG“ išmaniesiems telefonams būdingus ant galinio dangtelio esančius mygtukus turi ir „Spirit“. Užrakinti ir atrakinti aparatą galima tiesiog bakstelėjus į ekraną, tai labai patogu.

LG Spirit
LG Spirit

Ekranas

Lenktas ekranas gavo 4,7 colių įstrižainę ir šiam segmentui gana didelę 1280×720 HD rezoliuciją. Taškų tankis yra 312 ppi, todėl ekrane pikselių grūdelių nesimatys. Ekrano paviršius neturi riebalus atstumiančios dangos, todėl lengvai susitepa. Be to, čia nėra automatinio ryškumo lygio reguliavimo jutiklio, šį parametrą teks keisti rankiniu būdu.

„LG Spirit“ turi „In-Cell Touch“ ekraną, kuris reaguoja į lietimusi, net suskilus stiklui. Tokia technologija paprastai naudojama brangiuose modeliuose ir išmaniojo telefono ekranui suteikia gerą jautrumą, žaibišką reakciją į lietimus ir aiškų vaizdą, net tada, kada į jį tiesiogiai šveičia saulė. Spalvų gamos aprėptis ir matymo kampai nėra dideli, todėl matricos atkuriamas vaizdas įspūdžio nedaro, net atsižvelgiant į nedidelę aparato kainą.

Darbas

Naujienos techninė įranga, skirtingai nuo išorės, nėra niekuo išskirtinė. Išmanusis telefonas turi viduriniosios klasės įrangą, panašią į to paties lygio prietaisus: 1,3 GHz „MediaTek 6582“ procesorius, 1 GB RAM ir 8 GB vidinės atminties ir microSD kortelės lizdas. Pagrindinės kameros raiška 8 MPx, piekinės – 1,3 MPx. Naujiena palaiko šiuolaikinius Wi-Fi standartus ir turi du SIM kortelėmis skirtus lizdus. Nustatymuose kiekviena SIM kortelė gauna savo pavadinimą, piktogramą, spalvų schemas, taip pat atskirus įspėjimų signalus.

Nuimamas 2100 mAh talpos akumuliatorius autonomijos stebuklų nedemonstruoja – žaidimams jo pakaks apie 2,5 valandos, o video failus, esant didžiausiam ryškumui, galėsite žiūrėti 5,5 valandos. Telefoną naudojant vidutiniu intensyvumu vieno įkrovimo dienai pakaks.

„LG Spirit“ veikia valdomas „Android 5.0 Lollipop“ operacinės sistemos. Iš sąsajos savybių galima paminėti „Glance View“. Ji suteikia galimybe pamatyti naujus įvykius pirštu perbraukus nuo ekrano viršaus žemyn. Sąsaja veikia sklandžiai, jokių trūkčiojimų perjungiant meniu skirtukus nepastebėjome.

Išvados

Pagrindinė „LG Spirit“ išskirtinė savybė – išlenktas korpusas. Nors ekranas nėra išlenktas tiek, kad iškart atkreiptų į save dėmesį parduotuvės vitrinoje, tačiau naudojant pojūčiai visiškai kitokie – net minimalus išlenkimas telefoną padarė šiek tiek patogesniu rašant tekstą ir kalbant, taip pat ji geriau priglunda prie kūno, būdamas kelnių kišenėje. Tačiau savo techninėmis specifikacijomis išmanusis telefonas nėra nei galingas, nei ilgai veikiantis, žodžiu – toks pat kaip kiti jo klasės modeliai. Turint omenyje pakankamai protingą išmaniojo telefono kainą, galima neabejoti, kad jis suras savo pirkėją.