Naujos „Canon“ kameros mėgėjams LEGRIA HF G40 ir LEGRIA HF R

„Canon” savo vartotojams ir entuziastams pristato keturias naujas LEGRIA HF G ir LEGRIA HF R serijų vaizdo kameras: LEGRIA HF G40, LEGRIA HF R706, LEGRIA HF R76 ir LEGRIA HF R78. Naujos kompaktiškos kameros, skirtos ir profesionalams, ir mėgėjams, vaizdą filmuoja didele raiška (HD), gali įrašyti aukštos kokybės garsą, jas paprasta valdyti ir sukurti profesionaliam lygiui nenusileidžiančius siužetus.

LEGRIA HF R78_BK WA H43
LEGRIA HF R78_BK WA H43

Kompaktiškos LEGRIA HF G40 kameros su galingu 1/2.84 tipo „HD CMOS Pro” jutikliu su aukštos kokybės garso ir rankinio valdymo sistemomis bei Wi -Fi funkcija, gali daryti ryškius vaizdo įrašus net sudėtingiausiomis apšvietimo sąlygomis. LEGRIA HF G40 su aukščiausios klasės optika, įskaitant 20 kartų artinantį plačiakampį objektyvą su 26,8–576 mm židinio nuotoliu, yra universali kamera, tinkama naudoti įvairiomis filmavimo situacijomis, pradedant vestuvių vaizdo įrašais ir baigiant universitetų projektais. Aštuonių plokštelių žiedinė diafragma pagerina vaizdo kokybę ir padeda išgauti vaizdų suliejimą.

LEGRIA HF G40_FSL
LEGRIA HF G40_FSL

LEGRIA HF R seriją papildo trys naujos vaizdo kameros – LEGRIA HF R706, LEGRIA HF R76 ir LEGRIA HF R78. Naujieji modeliai, kuriuose „Full HD” raiškos CMOS jutiklis derinamas su pažangia 57x priartinimo funkcija, suteikia galimybę kiekvienam ypač didelės raiškos (HD) kokybe įamžinti šeimos akimirkas nuo pat pirmųjų kūdikio žingsnių iki mokyklos baigimo dienos. Optinis vaizdo stabilizatorius su dinaminiu režimu išlaiko kamera filmuotos medžiagos stabilumą ir visišką aiškumą, automatiškai sumažina matomą fotoaparato virpėjimą, net jei filmuojant vaikštoma.

LEGRIA HF R76_BK FSL
LEGRIA HF R76_BK FSL

Naudodami „Zoom Framing Assist Lock” funkciją, visada matymo lauke išlaikysite norimą objektą. Kamera greitai aptinka, ar jūsų objektas yra matomas kadre, t. y. jei vaizdas „pabėga”, kamera automatiškai sumažina vaizdo mastelį, lengvai perkeldama jį atgal į kadrą ir tuomet vėl padidina vaizdo mastelį, užtikrindama puikią įrašo kompoziciją.

Pagrindinės LEGRIA HF G40 savybės:
• Profesionalaus lygio vaizdo kokybė
• Universali kompaktiška kamera
• Pažangios filmavimo ir suderinamumo su kitais įrenginiais funkcijos
• Vartotojui patogus valdymas

Pagrindinės EGRIA HF R serijos kamerų savybės:
• Paprasta įrašyti vaizdus ir jais dalintis
• Efektyvios technologijos, užtikrinančios puikios kokybės vaizdą
• Nesudėtingas filmavimas
• Puikus garsas, atitinkantis vaizdą

 

Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau