Naujienos ir nutekėjimai: išmanusis palaikantis tris SIM, „Xiaomi MI5“, „MacBook Air 13“, „Nokia C1“, „Oppo R7S Plus“, „Gionee Marathon M5 Plus“

„Xiaomi MI5“ su „Snapdragon 820“ parodė aukštus spartos rezultatus

Procesorius „Snapdragon 820“ jau daro pirmuosius žingsnius į rinką ir testavimo programų duomenų bazėse pasirodo vis daugiau išmaniųjų telefonų, naudojančių šį lustą. Šiandien šį sąrašą papildė „Project Gemini“, geriau žinomas kaip „Xiaomi MI5“. Išmanusis vieno branduolio režimu surinko 2162 taškus, o multi-core režimu prietaisas pasiekė 5116 taškų ribą. Įdomu tai, jog diena anksčiau kinų socialiniame tinkle „Weibo“ vartotojas LeaksFly paskelbė įrašą, kuriame rašoma, kad „MI5“ surinko 2300 taškus ir pareiškė sakė, kad naujasis „Xiaomi“ flagmanas debiutuos kitų metų sausį.

mi5

„MacBook Air 13“ ir 15 debiutuos vasaros pradžioje

Taivano leidinys „Economic Daily News“ pranešė, kad „Apple“ ruošia atnaujintus „MacBook Air“, kurie bus pristatyti „Worldwide Developers Conference 2016“ konferencijoje. Teigiama, kad nešiojamieji kompiuteriai bus pristatyti laikotarpyje nuo liepos iki rugsėjo, t.y. trečiajame ateinančių metų ketvirtyje. Pagrindiniais pakeitimais tarps korpuso storio sumažinimas bei 13 ir 15 colių ekrano dydžių panaudojimas. Be lengvesnio korpuso bus persvarstyta visa vidinė platforma ir dabar „Apple“ derasi su tiekėjais dėl masinės visų būtinų komponentų gamybos.

Vėl pasirodė „Nokia C1“ paveikslėliai

Tikėtiną „Nokia C1“ išvaizdą jau buvo galima pamatyti praėjusios savaitės pabaigoje ir tai atgaivino žinomo gamintojo sugrįžimo į rinką viltį. Nepaisant to, jei tikėti gandais, iš „Nokia“ telefone liks tik prekės ženklas, o visą „geležį“ tieks vienas iš Kinijos gamintojų, labiausiai tikėtina, kad tai bus „Foxconn“.

Nokia C1

Šaltinis teigia, kad „Nokia C1“ debiutuos dviejų dydžių: su 5 ir 5,5 colių ekranais. Ekrano rezoliucija bus „Full HD“, o kitos savybės gali skirtis. Mažesnė versija gaus 2 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties, o didesnis modelis bus aprūpintas 3 RAM ir 32 GB ROM. Galime tikėtis 8 arba 13 megapikselių galinio fotoaparato ir 5 MP kameros vaizdo pokalbiams ir asmenukėms. Dar kartą pasirodė informacija apie dvi operacines sistemas: C1 valdys „Android‘, tačiau kai kuriuose regionuose bus galima rasti modelį su „Windows 10“.

Bet kokiu atveju, „Nokia“ negalės išleisti išmaniojo telefono su savo prekės ženklu iki 2016 metų pabaigos ir todėl įmanoma, kad šie prototipai bus pakeisti pažangesniais ir galingesniais.

„Oppo R7S Plus“ gaus 4 GB RAM

Išmaniųjų telefonų su 4 GB RAM talpa atsiranda vis daugiau ir daugiau, o neilgai trukus jų gretas papildys „Oppo R7S Plus“. Kinijos sertifikavimo ministerija paviešino šio flagmano specifikacijas ir nuotraukas. Planšetofonas turės 6 colių Full HD ekraną su madingu 2.5D stiklu, „MediaTek Helio X10“ procesorių, 4 GB RAM ir 32 arba 64 GB vidinės atminties. „Oppo R7S Plus“ taip pat gaus pirštų atspaudų skaitytuvą, 13 megapikselių kamera su dviguba LED blykste, 8 MP fotoaparatą asmenukėms ir 4100 mAh bateriją, palaikančią baterijos greito įkrovimo technologiją. Tikimasi, kad naujasis flagmanas kainuos apie 517 $.

Oppo R7S Plus
Oppo R7S Plus

Paskelbta „Gionee Marathon M5 Plus“ anonso data

Praėjus šešiems mėnesiams po ilgai su vienu įkrovimu veikiančio „Gionee Marathon M5“ pristatymo gamintojas nusprendė išleisti tarptautinę pagerintą išmaniojo telefono versiją ir paskelbė anonso datą – gruodžio 21 d. Deja, daugiau detalių apie „Gionee Marathon M5 Plus“ nebuvo atskleista.

Gionee Marathon M5
Gionee Marathon M5

Jo pirmtakas „Marathon M5“ turi keturių 1,5 GHz branduolių „MediaTek MT6735“ procesorių, 5,5 colių AMOLED ekraną su 1280×720 pikselių rezoliucija ir dvigubą 6020 mAh akumuliatorių.

Tris SIM palaikantis „Acer Liquid X2“ bus parduodamas nuo 2016 metų sausio

Dar balandžio mėnesį „Acer“ pristatė įdomų išmanųjį „Liquid X2“, bet nepaskelbė kada jį planuoja išleisti į rinką. Nuo tada praėjus daugiau nei šešiems mėnesiams pagaliau tapo žinoma, kad prietaisas parduotuvėse debiutuos 2016 m sausį.

Acer Liquid X2
Acer Liquid X2

„Acer Liquid X2“ ypatingas tuo, jog gali dirbti su trimis SIM kortelėmis. Be to išmanusis gavo 5,5 colių HD ekraną, dvi 13 megapikselių kameras, 64 bitų aštuonių branduolių „MediaTek“ procesorių, 3 GB RAM, 32 GB vidinės atminties ir 4000 mAh akumuliatorių. Apie kainą informacijos kol kas nėra.