Nauji vandens blokai EK Water Blocks pagrindinėms plokštėms GIGABYTE X99

Tikri skysto aušinimo sistemų entuziastai nepamiršta, kad pašalinti šilumą galima ne tik nuo procesoriaus ir grafikos plokštės – tokioje sistemoje nesant reikšmingo aktyvaus oro srauto aušinimo sistemos taip pat reikia motininei plokštei ir maitinimo blokui. Specialūs aušinimo vandens blokai GIGABYTE pagrindinėms plokštėms sukurė EK Waterblocks.

Jie skirti tik GIGABYTE sprendimams paremtiems Intel X99 chipsetu su procesoriaus LGA 2011-3 lizdu. Rinkinys EK-FB KIT GA X99 susideda iš dviejų nikeliuotų vario blokų, iš kurių vienas diegiamas ant chipseto o kitas naudojamas atvėsti galios tranzistorius maitinimo posistemėje. Jis bus išleistas dviejų versijų: standartinis ir skaidriu dangteliu.

EK-FB KIT GA X99 skaidrus
EK-FB KIT GA X99 skaidrus

Siekiant nustatyti ar suderinamas EK-FB KIT GA X99 su Jūsų turima GIGABYTE plokšte, reikia pasinaudoti specialiu konfigūratoriumi esančiu oficialioje EK Water Blocks. Į gaminio komplektą įeina visi būtini tvirtinimo elementai ir šilumos pagalvėlės. Abiejų EK-FB KIT GA X99 rinkinių variantų kaina yra toks pat ir yra 115 eurų.

EK-FB KIT GA X99
EK-FB KIT GA X99

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau