Bioninėmis kojomis – greičiau už Usainą Boltą

Jei bėgimo lenktynėse aplenkti greičiausiu žmogumi žmonijos istorijoje laikomą sprinterį iš Jamaikos Usainą Boltą Jums neatrodo dėmesio vertas iššūkis, pasivaržykite su stručiais, kurie gali pasiekti iki 70 km/val greitį.

Su bioniniais batais ant kojų Jūs galite pasiekti 40 km/h greitį, daryti 2,5 metrų žingsnius, šoktelėti į viršų vieną metrą!

San Franciske gyvenantis britas Kihi Sejmūr (Keahi Seymour), dar būdamas vaiku susižavėjo dokumentiniais filmais apie kengūras, tuo pačiu metu suprato, kad ant dviejų kojų gyvūnai bėga daug greičiau nei žmonėms.bioniniai batai

„Kengūros“ kojų projekto eskizą Seymour padarė dar vidurinėje mokykloje, o prototipą sukūrė būdamas tik 18 metų amžiaus. Po to su juo dirbau Koventrio universitete (Coventry University) Jungtinėje Karalystėje. Nuo tada išradėjas gerina ir tobulina savo kūrinį, ketindamas pasiekti su Bionic Boots 80 km/h greitį, ir žingsniuoti šešių metrų žingsniais.

Kai žmonės vaikščioja, jie praranda beveik visi iš energiją achilo sausgyslėje – aiškina Sejmūr. Kengūros ir stručiai niekada iki galo nenuleidžia ant žemės užpakalinės savo pėdų dalies. Jų sausgyslės kaip spyruoklė, kuri palaiko ir prideda energijos. Mano batai pratęsia žmonių sausgysles.

Be kitų dalykų išradėjas tikisi kad „Bionic Boot“ bus labai tinkami ūkininkams, statybininkams, policijos pareigūnams ir gelbėtojams.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau