Nauji LG LED televizoriai „NanoCell“ jau pasirodė Lietuvoje

LG sukurti „NanoCell“ televizoriai, pažangiausi korėjiečių kompanijos LED televizorių gaminiai, pasak gamintojo atstovų, suteikia aukščiausią vaizdo kokybę, tikrovišką vaizdą, kalibruotas spalvas ir platesnius žiūrėjimo kampus, kartu su nepaprastai plonu monitoriumi bei daugiau plačių ekranų pasirinkimų nei bet kada anksčiau. LG Electronics 2019 metų aukščiausios kokybės televizorių liniją sudaro pažangūs OLED ir „NanoCell“ televizoriai.

Pastarieji prietaisai pasižymi geru tamsių spalvų kontrastu ir puikia vaizdo kokybe, išryškinančia pačias smulkiausias detales. Dar vienas reikšmingas LG „NanoCell“ naujos kartos televizorių pranašumas – jie gali pasigirti dar platesniu žiūrėjimo kampu.

LG televizoriuose įmontuotas „α7 Gen 2“ procesorius pagerina vaizdo ir garso kokybę naudodamas giliojo mokymosi technologiją ir prieigą prie išsamios vaizdo duomenų bazės. Tai leidžia procesoriui įvertinti rodomo turinio kokybę ir, pritaikius tinkamiausią algoritmą, optimizuoti vaizdą taip, kad jis atrodytų tikroviškiau. Procesorius taip pat analizuoja aplinkos apšvietimą ir automatiškai nustato optimalų ekrano ryškumą.

Kompanijos antros kartos α pažangaus procesoriaus ir giliojo mokymosi technologijų dėka, „NanoCell“ televizoriai pasižymi dirbtinio intelekto pagerinta vaizdo ir garso kokybe. Tuo tarpu erdvinio atpažinimo technologija padeda pritaikyti jį prie namų aplinkos ir suteikia puikų, kokybišką „Dolby Atmos“ garsą, atsižvelgiant į turinį. Dėl to, žiūrint filmus ir TV laidas, lengviau suprasti dialogus, o klausantis muzikos aiškiau girdimi vokalai.

Šių metų „NanoCell“ modeliai palaiko „HDMI 2.1“, kad būtų galima žiūrėti 120 kadrų per sekundę turinį, taip pat siūlo didelio dažnio 4K raiškos vaizdus (4K HFR), automatinį mažos delsos režimą (ALLM), kintamą atnaujinimo dažnį (VRR) ir patobulintą garso grįžties kanalą (eARC).

Be to, LG firminė operacinė sistema „WebOS“ kartu su „Magic Remote“ pulteliu užtikrina patogų ir intuityvų televizoriaus valdymą – galimybę naudoti naujausias internetinio turinio programėles, prijungti mobilų telefoną prie televizoriaus ir atkurti 4K turinį iš įvairių šaltinių išlaikant aukščiausią kokybę. Šias naujausias funkcijas neabejotinai įvertins kompiuterinių žaidimų konsolių vartotojai, kadangi kadrų atnaujinimo dažnis ir vaizdo kokybė jiems ypatingai svarbūs.

LG „NanoCell“ 2019 metų televizorių liniją sudaro penki modeliai, kurių ekrano įstrižainės yra nuo 49 iki 86 colių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau