Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“

„Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, kuri turi naują „Exmor R CMOS“ jutiklį, leidžiantį filmuoti 4K raiška. Dėl maždaug 1,6 karto didesnio pikselių dydžio, naujasis jutiklis užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesni modeliai ir ryškesnį vaizdą, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną didesniu kampu per lęšį, kuris vaizdo ir garso įrašymo įrenginiui suteikia 20x optinio priartinimo ir 3 x (4K)/ 40x (FHD) aiškaus vaizdo didinimo/mažinimo galimybes bei užtikrina gražesnį vaizdą filmuojant iš nedidelio atstumo.

FDR-AX53
FDR-AX53

Dėl ypač mažos dispersijos (ED)  „Advanced Aspherical“ lęšių, spalvos kraštų nelygumai sumažėja ir leidžia užfiksuoti ypač tikslias spalvas ir nufilmuotus vaizdus. Daugiasluoksnė „ZEISS T“ danga mažina nepageidaujamą atsispindėjimą/šešėlius ir blyksnius, dėl to filmuojant saulėtą dieną lauke, vaizdas aiškesnis ir raiškesnis. FDR-AX53 vaizdo kamera filmuoja neįtikėtinu dideliu 4K raiškos bitų dažniu 100Mbps greičiu, naudodama aukštą kokybę užtikrinančiu „XAVC S“ įrašymo formatu, užpildančiu kiekvieną kadrą 4K raiškos detalumu.

FDR-AX53 yra pirmoji vaizdo kamera su patobulinta „Sony Balance Optical SteadyShot“ funkcija. Penkių ašių vaizdo stabilizavimo sistema neleidžia susilieti filmuojamam vaizdui, kai vaizdo kamera laikoma rankoje. O naujasis intelektualus aktyvusis režimas taip pat užtikrina aiškų vaizdą, kai filmuojama bėgant. Galinga vaizdo stabilizavimo sistema užtikrina tolygų ir aiškų vaizdą iš visų kampų net tada, kai judama ar kamera naudojama ant teleskopinės lazdos su 20x optiniu priartinimu/atitolinimu, ar norint nufilmuoti iš labai arti.

FDR-AX53 mikrofonas sirnalus gaudo iš penkių krypčių ir taip įrašo realų garsą bei perteikia tikrovišką aplinkos pojūtį. Dėl patobulintos mikrofono struktūros triukšmo lygis sumažėja maždaug 40 %, o stereo garsas atkuriamas du kartus geriau nei ankstesniuose modeliuose, taip užtikrinant aiškius įrašus įvairiose situacijose. Kameros 5.1 kanalų mikrofonas įrašo stereo garsą 2 kanalų „XAVC S“ 4K/HD raiškos įrašymo formatu bei kokybišką erdvinį garsą – 5.1 kanalų „AVCHD“ formatu. Be to, funkcija mano balso panaikinimas (My Voice Canceling) leidžia panaikinti  filmuojant užfiksuotą vartotojo kalbą.

FDR-AX53 vaizdo kamera gali įrašinėti 100 fps Full HD vaizdo kokybe, o tai reiškia, kad kadrus galima redaguoti, naudojant sulėtintą vaizdo medžiagą per nemokamą kompiuterio programinę įrangą „PlayMemories Home. Ši kamera gali pasigirti stilingais patobulinimais, kurie užtikrina didesnį lankstumą filmuojant, įskaitant rankinį žiedelį ir mygtuką, kurie gali atlikti tokias funkcijas, kaip vaizdo pritraukimas/atitolinimas, fokusavimas ir rodymas ir elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF). Pažangesni naudotojai daugiau valdymo ir redagavimo galimybių gali rasti, naudodami laiko kodo (Time Code) ir naudotojo bitų (User Bit) funkcijas.

Naujoji „Sony“ 4K raiškos vaizdo kamera Europoje pasirodys nuo 2016 m. kovo mėnesio vidurio ir kainuos apie 1000 eurų.

HDR-CX450
HDR-CX450

Bendrovės „Sony“ dviem naujais gaminiais– filmavimo kameromis HDR-CX625 ir HDR-CX450, papildė Full HD raiškos vaizdo ir garso įrašymo prietaisų liniją.

Šiuose prietaisuose naudojamas iki 26,8 mm pločio kampo praplėstas regėjimo laukas ir vaizdo stabilizavimo technologijos, įskaitant pažangiąją optinio stabilizavimo „Balanced Optical SteadyShot“ funkciją su 5 ašių stabilizacijos „Intelligent Active“ režimu HDR-CX625 prietaise, ir optinio stabilizavimo „Optical SteadyShot“ funkciją su 5 ašių stabilizacijos „Intelligent Active“ režimu HDR-CX450 prietaise. Visa tai užtikrina ypač raiškų ir nesiliejantį filmuojamą vaizdą.

„Sony“ vaizdo kameros leidžia įrašinėti „XAVC S“ formatu ir 50 Mbps greičiu bei turi greitąją „Intelligent AF“ autofokusavimo funkciją. 5.1 kanalų erdvinis mikrofono įrašymas, mano balso panaikinimo (My Voice Canceling) funkcija, ypač aukšta garso kokybė – visa tai naujųjų „Sony“ vaizdo kamerų galimybės. O naudojantis nemokama „Sony“ „PlayMemories Home“ kompiuterių programine įranga, nufilmuotą medžiagą galima redaguoti, tvarkyti, kurti asmeninį aukštos kokybės sulėtinto vaizdo įrašą, pasitelkus „Time-Lapse“ filmavimo režimą 4K raiška su FDR-AX53 įrenginiu ir HD raiška – su HDR-CX625 ir HDR-CX450 vaizdo kameromis.

Visuose naujuose vaizdo kamerų modeliuose, aktyvavus „USTREAM“ funkciją, galima filmuoti tiesiogiai transliuojant ir peržiūrėti HD raiškos vaizdo medžiagą ir garso įrašus iš kameros per bevielę prieigos stotelę. Naujuose modeliuose yra įdiegta automatinė  įrašų redagavimo ir kūrimo funkcija „Highlight Movie Maker“, atrenkanti svarbiausius vaizdinės medžiagos momentus, pvz., juoką, priartintas akimirkas, ir sujungianti jas į trumpus klipus – tam nereikia jokių papildomū vartotojo veiksmų.

Naujieji aukštos „Full HD“ raiškos vaizdo ir garso įrašymo įrenginiai pasirodys nuo 2016 m. vasario vidurio ir kainuos apie 500 eurų už HDR-CX625 bei apie 350 eurų už HDR-CX450.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau