CES 2016: žaidimų kompiuteris „MSI GT72S Tobii“ jus supras iš vieno žvilgsnio

MSI paskelbė, kad iki sausio pabaigos pradės pardavinėti unikalų žaidimų kompiuterį „GT72S Tobii“, kurį dabar gali pamatyti technologijų parodos CES 2016 lankytojai.

MSI GT72S Tobii

Nešiojamasis kompiuteris tarp analogų išsiskiria valdymo žvilgsniu sistema, kurią sukūrė Švedijos bendrovė „Tobii“. Ši technologija, naudodama žmonėms nematomą infraraudonąją šviesą, seka vartotojo žvilgsnio kryptį ir tokiu būdu akių judesiais  leidžia atlikti tam tikras operacijas. Tai gali būti dokumento slinkimas ar norimo sąrašo elemento pasirinkimas. Infraraudonųjų spindulių jutikliai įmontuoti po prietaiso ekranu. Ši technologija yra sukurta siekiant papildyti įprastus įvesties būdus – klaviatūrą ir jutiklinę dalį.

GT72S Tobii

Nešiojamas kompiuteris komplektuojamas su šeštos kartos „Intel Core“ (Skylake) procesoriumi, DDR4 operatyviąja atmintimi, didelės spartos M.2 SSD kaupikliu, atskira grafikos plokšte „NVIDIA GeForce GTX 980М“, 17,3 colių įstrižainės ekranu ir bevielio ryšio valdikliu „Killer Wirelss-AC 1535“.

Anksčiau taip pat pranešta, kad kompiuteryje yra galimybė įdiegti keturis M.2. kaupiklius ir iki 1TB talpos kietąjį diską. „GT72S Tobii“ kaina prasidės nuo 2500 JAV dolerių.