Naujas „MoQ“ plėtros etapas: daugiau investicijų, papildomos funkcijos ir pinigų dalybos naudotojams

Trijų didžiausių Lietuvoje mobiliojo ryšio operatorių plėtojama piniginė telefone „MoQ“ atsisveikina su „Beta“ versija ir pristato programėlę su naujomis funkcijomis. Be to, sulaukę milijoninės ryšio operatorių injekcijos, „MoQ“ diegia papildomus funkcionalumus ir 300-e prekybos vietų pradeda pinigų grąžinimo programą – už pirkinius programėle į „MoQ“ sąskaitas vartotojams grįš po 1-3 €. 

„Penkis mėnesius gyvavusi „Beta“ versija parodė, kad vis daugiau žmonių atsiskaitymą išmaniuoju priima kaip dar vieną būdą „įdarbinti“ savo telefoną. Verslui pirkėjų mokėjimai telefonu irgi tapo nauja patirtimi. Kas trečias kvitas ar sąskaita su programėle apmokama ne asmeniniais pinigais, o operatoriaus į sąskaitą įdėtomis lėšomis, kurios vėliau padengiamos kartu su operatoriaus sąskaita”, – teigia UAB „Mobilieji mokėjimai“ vadovė Monika Rimkūnaitė-Bložė.

Atsisveikinę su „Beta“ versija, „MoQ“ kūrėjai pereina į naują plėtros etapą. „MoQ“ į kitą plėtros etapą žengia sustiprėjusi – turėdama automatinio sąskaitos papildymo ir sąskaitos išskaidymo tarp draugų funkcijomis. Šiandien taip pat prasideda pradeda pinigų grąžinimo programa už naudojimąsi programėle. 

„Šiandien mes pradedame intensyvios „MoQ“ plėtros etapą, kuris programėlės evoliuciją kilstels į kitą lygmenį. Siekdami paskatinti vartotojus, už pietus mieste, maistą prekybos centre, drabužius, sąskaitas už ryšį ar komunalines paslaugas programėle sumokėjusiam vartotojui į sąskaitą per dvi dienas sugrąžinsime 1-3 Eur. Planuojame, kad šis žingsnis naudotojų gretas nuo dabartinių 40 tūkst. iki 100 tūkst. išplės maždaug per porą mėnesių”, – sako UAB „Mobilieji mokėjimai“ vadovė.

Iš viso planuojama sugrąžinti pinigų už šimtus tūkstančių pirkimų programėle, o konkretus skaičius priklauso nuo atsiskaitymų intensyvumo. Pinigų į sąskaitą „MoQ“ grąžins už atsiskaitymus programėle kavinėse ir restoranuose Vilniaus senamiestyje, parduotuvėse „Rimi“, „Aprangos galerija“, knygynuose „Pegasas“ ir „Vaga“, taip pat visose „Pigu.lt“ parduotuvėse – iš viso maždaug 300-e vietų. Visą partnerių tinklo sąrašą galima rasti čia.

„Savo klientams siekiame užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą. Todėl nuolat investuojame į paslaugos kokybę, jos mobiliąją versiją. Stebime tendenciją, kad parduotuvė ir piniginė pamažu kraustosi į mobilųjį telefoną, o augantis atsiskaitymų su „MoQ“ skaičius tą patvirtina“, – sako Giedrė Vilkė, „Pigu.lt“ rinkodaros vadovė.

1-3 Eur sugrįžti į sąskaitą galios minimali apsipirkimo sumą. Pvz., mokant su „MoQ“ kavinėse ir restoranuose, 1,5 Eur per dvi dienas sugrįš apmokant bent 4 Eur sąskaitą.

1/3 mokėjimų naudojamos operatoriaus lėšos

Per penkis „MoQ“ gyvavimo mėnesius mobiliosios piniginės naudotojų gretos pasiekė 40 tūkst., gerokai daugiau programėlę yra atsisiuntę. Atsiskaitymų telefonu skaičius kas mėnesį paauga beveik po 30%. Interneto parduotuvėse ir savitarnos svetainėse mobiliųjų mokėjimų skaičius sausį per mėnesį išaugo dukart. Beveik trečdaliui mokėjimų telefonu naudojamas ryšio operatorių suteiktas atidėto mokėjimo limitas, kurio panaudota suma vėliau pridedama prie operatoriaus sąskaitos. Atidėtą mokėjimą programėlėje turi maždaug du trečdaliai visų klientų.

„Programėlės evoliucija tik įgauna pagreitį. Artimiausiais mėnesiais paskelbsime apie atsiskaitymą programėle platų atsiskaitymo tinklą turinčiose įmonėse, taip pat pristatysime naujus funkcionalumus – galimybę su programėle palikti arbatpinigių, programėlėje patalpinti lojalumo korteles. „MoQ“ virsta daugiau nei tik atsiskaitymo priemone“, – ateities planais dalijasi UAB „Mobilieji mokėjimai“ vadovė.

Mokėjimus telefonu su programėle priima parduotuvės „Rimi“, degalinių tinklas „Viada“, kavinių tinklai „Caffeine“, „Hurracan“, „Caif Cafe“, mobiliojo ryšio operatoriai, kavinės, restoranai, sporto klubai ir kitos vietos, kurių žemėlapį galima rasti čia – iš viso daugiau nei 1000 fizinių atsiskaitymo taškų ir per 95% lietuviškų interneto parduotuvių bei savitarnos svetainių (manogile.lt, vienasaskaita.lt ir kt).

Mobiliąją piniginę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“ ar „AppStore“programėlių parduotuvių.