Nauja internetinė parduotuvė Sniege.lt: kompiuteriai, išmanieji telefonai, buitinė technika ir dar daugiau

Elektroninė prekyba klesti ir nerodo jokių lėtėjimo ženklų. Štai neseniai pradėjo veikti dar viena veržli nauja internetinė parduotuvė sniege.lt. Joje siūlomas įspūdingas kompiuterių, išmaniųjų telefonų, buitinės technikos, kompiuterių komponentų, fotoaparatų, vaizdo įrangos, įrankių ir sodo prekių asortimentas už geriausią kainą. Taigi, kad ir ko ieškotumėte, greičiausiai rasite čia! Parduotuvėje lengva ir greita naršyti, todėl lengvai rasite tai, ko ieškote. Be to, pristatymas į bet kurią fizinę parduotuvę yra nemokamas.

Kalbiname vieną iš el. parduotuvės steigėjų, A. Čiukšį.

  1. Kodėl įkūrėte kompiuterių ir kitų produktų el. parduotuvę?

Savo e. prekybos verslą pradėjau, nes pamačiau, kad reikia kokybiškų kompiuterinių produktų už prieinamą kainą. Buvo daug žmonių, kuriems buvo sunku rasti tinkamų produktų, todėl norėjau jiems padėti. Taip pat žinojau, kad šioje verslo šakoje yra daug augimo galimybių, ir norėjau būti jų dalimi.

Mano tikslas – suteikti klientams kuo geresnę patirtį perkant kompiuterinę techniką. Noriu, kad jie galėtų rasti tobulą, jų poreikius atitinkantį produktą, ir noriu užtikrinti, kad jie būtų patenkinti savo pirkiniu. Taip pat noriu ir toliau plėsti savo verslą, kad galėčiau klientams pasiūlyti daugiau produktų ir paslaugų.

  1. Kas manote yra gera internetinė parduotuvė?

Kompiuteriais prekiaujančių internetinių parduotuvių yra daug, tačiau ne visos jos yra vienodos.

Pirma, parduotuvėje turi būti geras prekių pasirinkimas. Nenorite apsiriboti tik keliomis galimybėmis. Kuo daugiau pasirinkimo galimybių, prekę atitinkančią poreikius.

Antra, parduotuvėje siūlomos konkurencingos kainos. Niekas nenori permokėti už prekes.

Trečia, gera grąžinimo politika. Nenorite įstrigti su prekėmis, kurios jūsų netenkina.

Ketvirta, klientų aptarnavimas. Jei kiltų klausimų ar abejonių, turite galėti susisiekti su žmogumi, kuris galėtų jums padėti.

Penkta, parduotuve turi būti lengva naudotis. Nenorite gaišti laiko bandydami išsiaiškinti, kaip naudotis svetaine ar naršyti po įvairias parinktis.

Tai tik keli dalykai, kuriuos reikia turėti omenyje, ir dar daugiau rasite Sniege.lt.

Kokią apyvartą planuojate pasiekti pirmaisiais veiklos metais?

Tai priklausys nuo situacijos rinkoje. Tikimės 1-2 mln. Eur.

Ačiū už pokalbį ir sėkmės!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau