Naują dešimtmetį „Samsung“ pradėjo pristatydama ilgai lauktą flagmaną „Galaxy S20“

San Franciske „Samsung“ pristatė naujausią savo flagmanų seriją – „Galaxy S20“, kurią sudaro trys modeliai – „Galaxy S20“, „Galaxy S20+“ ir „Galaxy S20 Ultra“. Visuose modeliuose integruota nauja kameros technologija, sujungianti dirbtinį intelektą su kol kas didžiausiu „Samsung“ vaizdo jutikliu. Pasižymintys išskirtinėmis kameros galimybėmis, šie telefonai neabejotinai įneš naujovių mobiliosios fotografijos srityje. Negana to, S20+“ ir „S20 Ultra“ palaikys ir 5G ryšio technologiją.

Galaxy S20

„Įžengus į naują dešimtmetį, technologijų pasaulis su nekantrumu laukia pokyčių, kuriuos į mūsų kasdienį gyvenimą atneš dirbtinio intelekto technologijos bei 5G. Būtent todėl, būdama išmaniųjų telefonų rinkos lyderė, „Samsung“ metus pradėjo pristatydama naujos kartos įrenginius, palaikančius 5G ryšį bei išsiskiriančius dirbtinio intelekto valdoma kamera, leidžiančia užfiksuoti akimirkas tokias, kokias jas matome realybėje“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Pokyčiai mobiliojoje fotografijoje

Galaxy S20

Ne paslaptis, kad vartotojai rinkdamiesi naują išmanųjį telefoną, kone didžiausią dėmesį skiria kamerai. Dėl šios priežasties ką tik pristatyti „Samsung“ išmanieji turi visiškai naują kameros sistemą, išsiskiriančią dirbtinio intelekto galimybėmis ir kol kas didžiausiu vaizdo jutikliu. Mėgstantys fotografuoti bus maloniai nustebinti šių modelių fotografavimo galimybėmis.

„Galaxy S20“ kameros pagrindinės funkcijos:

  • Išskirtinis detalumas. „Galaxy S20“ serijos modeliai pasižymi aukštos raiškos kameromis, leidžiančiomis išgauti dar detalesnes fotografijas. „S20 Ultra“ turi 108 MP, o „S20“ ir „S20+“ – 64 MP kamerą. „S20 Ultra“ modelis mobiliąją fotografiją perkelią į dar aukštesnį lygį: dėl naujausios pergrupavimo technologijos, jutiklio lygyje devyni pikseliai yra sujungiami į vieną, taip gaunant geresnės kokybės nuotraukas, net jei fotografuojama ir esant prastam apšvietimui.
  • Įspūdingas priartinimas. Visi naujausios serijos modeliai pasižymi „Space Zoom“ technologija, kuri leidžia priartinti net ir itin toli esančius objektus. „S20“ ir „S20+“ objektus gali priartinti 30 kartų, o dėl revoliucinių susilenkiančių lęšių „S20 Ultra“ pasižymi 10 kartų hibridiniu optiniu priartinimu nesuprastinant vaizdo kokybės. Su šiuo modeliu mastelį padidinti galima net iki 100 kartų. „S20“ serijos telefonuose integruota pažangi priartintų nuotraukų apkarpymo technologija leidžia nuotrauką apkarpyti be jokio kokybės praradimo.
  • Vienas kadras, keli pasirinkimai. „Galaxy S20“ serijos kameros funkcija „Single Take“ vienu metu gali pasiūlyti kelis nuotraukos ar vaizdo įrašo variantus – tiesioginio fokusavimo, plataus kampo, apkarpytas ir kitas nuotraukas bei vaizdo įrašus, o dirbtinis intelektas pasiūlys geriausius kadrus.
  • Aukščiausios kokybės filmavimas. Su naujaisiais telefonais vaizdo įrašus galima įamžinti 8K raiška. Dėl „Super Steady“ technologijos, tiksliau integruotos drebėjimą stabilizuojančios funkcijos, bei dirbtinio intelekto atliekamos judesio analizės, net ir judant, filmuojami vaizdo įrašai bus sklandūs.

Mėgaukitės tuo, kas iš tiesų patinka

Galaxy S20

Dėl „Samsung“ partnerystės su „Spotify“, kiekvienas „Galaxy S20“ serijos telefono savininkas gali susikurti suasmenintą muzikos albumą, pritaikomą kiekvienai vartotojo susikurtai „Bixby“ rutinai. Tokiu būdu, naudojantis iš anksto nustatytomis ir personalizuotomis programomis, tokiomis kaip sporto arba vairavimo aplinka, vartotojas gali klausytis specialiai tai rutinai susikurto muzikos albumo. O naudojant „Music Share“ funkciją, sujungtas „Bluetooth“ ryšiu „Galaxy S20“ telefonai leidžia iš kito įrenginio groti muziką tiesiai per mašinos garso aparatūrą ar kolonėlę.2

Naujuose telefonuose taip pat integruota vaizdo skambučių programa „Google Duo“. Ji suderinama su visomis operacinėmis sistemomis, todėl bendrauti bus galima ir su tais, kurie naudojasi kitų gamintojų telefonais. Galiausiai, naudojant 5G ryšį, „Galaxy S20“ vartotojai vaizdo skambučių metu mėgausis dar geresne vaizdo kokybe – HD raiška.1

„Samsung“ taip pat bendradarbiauja su „Netflix“, tad naujausio flagmano savininkus pasieks išskirtinis turinys, o dėl partnerystės su „YouTube“, vartotojai 8K vaizdo įrašus į šią platformą galės įkelti tiesiai iš telefono, 5G ryšys leis tai padaryti kur kas greičiau, nei buvo įprasta iki šiol.2 Apsidžiaugs ir vaizdo žaidimų entuziastai – 120 Hz ekranas, greitas procesorius, 12 GB operatyviosios atminties3 ir „AKG“ garso sistema užtikrins puikia žaidimo patirtį.

Išnaudokite visas galimybes

Galaxy S20

Naujausi „Samsung“ flagmanai turi viską, ko galima tikėtis iš „Galaxy S“ serijos telefonų ir dar daugiau. Duomenų saugumą ir privatumą užtikrina bei nuo įsibrovimo į įrenginį apsaugo visame pasaulyje pripažintas operacinės sistemos saugumo sprendimas „Knox“ ir naujas „Guardian Chip“ procesorius.

„Galaxy S20“ serijos modeliai pasižymi talpia baterija su greitu, 25W galios įkrovimu, tuo tarpu „S20 Ultra“ pasižymi 45W galios įkrovimo galimybe. Vartotojai „S20“ galės įsigyti su 128 GB, „S20+“ ir „S20 Ultra“ su 128 GB bei 512 GB vidine atmintimi.4 Naujausi modeliai pasižymi „One UI 2“ dizaino sąsaja ir tokiomis kompanijos paslaugomis, kaip programėlė „SmartThings“ ar „Samsung Health“.

Jau nuo dabar prasideda išankstiniai naujų flagmanų užsakymai. Vartotojai užsisakę „Galaxy S20“ serijos modelius iš anksto iki kovo 8d., dovanų gaus naujausias bevieles ausines „Galaxy Buds+“ – kartą pakrautos ausinės veikia net iki 11 valandų5 bei užtikrina itin kokybišką garsą.

Tuo tarpu nuo kovo 13 d. šiuos telefonus bus galima įsigyti specializuotose „Samsung“ ir kitose oficialiose išmaniųjų telefonų platintojų parduotuvėse. „Galaxy S20“ vartotojai galės pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – kosminės pilkos, padangių mėlynos ir padangių rožinės, perkantys „Galaxy S20+“ – iš kosminės pilkos, kosminės juodos ir padangių mėlynos, o norintys įsigyti „Galaxy S20 Ultra“ iš dviejų variantų – kosminės pilkos ir juodos.

Nuo 22.00 val. „Bitė Lietuva“ pradėjo išankstinę prekybą šiuo metu pasauliui pristatomais naujaisiais „Samsung“ flagmanais – „Galaxy S20“, „Galaxy S20+ 5G“ ir „Galaxy S20 Ultra 5G“, bei ypatingu sulenkiamu modeliu „Galaxy Z Flip“.

„Galaxy S20“ kaina „Bitėje“ siekia 909 Eur ir klientai gali rinktis iš kosminės pilkos, padangių mėlynos ir padangių rožinės spalvų. „Galaxy S20+ 5G“ kainuoja 1109 Eur ir galima rinktis iš kosminės pilkos, padangių mėlynos ir kosminės juodos spalvų. Pats galingiausias šios šeimos atstovas „Galaxy S20+ 5G“ kainuoja 1359 Eur ir šiuo metu galima rinktis iš kosminės pilkos, o vėliau prekyboje atsiras ir kosminės juodos spalvos modelis. Visi trys modeliai parduodami su 128 GB vidinės atminties.

Išankstinė prekyba šiais modeliais „Bitės“ tinkle vyks iki kovo 12 dienos, o pirmieji įsigijusieji telefonus pradės gauti jau nuo vasario 24 dienos. Be to, klientai, iš anksto užsisakę S20 šeimos atstovą iki kovo 8 dienos, dovanų gaus ir „Samsung Galaxy Buds+“ ausines.

Sulankstomo išmaniojo „Galaxy Z Flip“ kaina siekia 1499 Eur ir klientai galės juos įsigyti veidrodinės juodos ir veidrodinės violetinės spalvų. Išankstinė prekyba šiais telefonais „Bitės“ tinkle vyks iki vasario 27 dienos.

Visus naujuosius „Samsung“ telefonus iš anksto nuo 22.00 val. bus galima įsigyti www.bite.lt, o vėliau – ir užsukus į artimiausią „Bitės“ saloną.

Galaxy S20“ linijos produktų specifikacijos


Galaxy S20“Galaxy S20+“Galaxy S20 Ultra“
Ekranas 6.2 colių WQHD+ Dinaminis AMOLED 2.0 Infinity-O ekranas, 3200×1440 (401ppi) HDR10+ sertifikuotas 6.7 c olių WQHD+ Dinaminis AMOLED 2.0 Infinity-O ekranas, 3200×1440 (498ppi) HDR10+ sertifikuotas 6.9 colių Quad HD+ Dinaminis AMOLED 2.0 Infinity-O ekranas
* Ekranas, matuojamas įstrižai kaip pilnas stačiakampis, neatsižvelgiant į apvalius kampus; faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl apvalių kampų ir kameros skylės.
Kamera Galinė: keturguba kamera – Kamera 1: 12MP, 1/1.76”, 1.8um, F1.8 – Kamera 2: 64MP, 1/1.72”, .8um, F2.0 – Platus kampas: 12MP, 1/2.55”, 1.4um, F2.2 – Gylio kamera: ToF (VGA)
Priekinė: 10MP, 1.22um, F2.2, AF Hibridinis optinis artinimas 3x, super rezoliucija 30x priartinimas
Galinė: keturguba kamera – Kamera 1: 108MP, 1/1.33”, .8um, F1.8 – Kamera 2: 48MP, 1/2.0”, .8um, F3.5 – Platus kampas: 12MP, 1/2.55”, 1.4um, F2.2 – Gylio kamera: ToF (VGA) Front: 40MP, .7um, F2.2, AF Hibridinis optinis artinimas 10x, super rezoliucija 100x priartinimas
Korpusas 69.1 x 151.7 x 7.9mm, 163g 73.7 x 161.9 x 7.8mm, 187g 76.0 x 166.9 x 8.8mm, 220g
AP – Exynos 990 procesorius – 7nm 64-bit Octa-core procesorius (Max. 2.7 GHz + 2.4 GHz + 1.9 GHz) – 7nm 64-bit Octa-core procesorius (Max. 2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz)
*Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir operatoriaus.
Atmintis – 8GB RAM su 128GB vidine atmintimi 12GB RAM su 128GB vidine atmintimi – 12GB RAM su 128GB vidine atmintimi
* Gali skirtis priklausomai nuo modelio, spalvos, rinkos ir operatoriaus. * Naudojimui skirta atmintis mažesnė nei bendra atmintis dėl operacinės sistemos ir programinės įrangos, reikalingos įvairios funkcijoms veikti. Faktinė vartotojo atmintis skiriasi priklausomai nuo operatoriaus ir gali pasikeisti po programinės įrangos atnaujinimų.
SIM kortelė LTE Dviguba SIM: Viena Nano SIM ir Viena Nano SIM Dviguba SIM (Hybrid): viena Nano SIM ir viena Nano SIM arba vienas MicroSD lizdas (iki 1TB)
5G Vienguba SIM: Nano SIM Vienguba SIM: viena Nano SIM ir vienas MicroSD lizdas (iki 1TB)
*Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir operatoriaus.
*SIM ir MicroSD kortelės parduodamos atskirai
Baterija6 4,000mAh (typical) 4,500mAh (typical) 5,000mAh (typical) Super-Fast Charging compatible on wired with QC2.0, AFC and PD3.
Belaidis įkrovimo greitis su „Fast Wireless Charging 2.0“ Belaidis energijos dalijimasis su kitais įrenginiais
OS One UI 2 Android 10
Tinklas LTE Patobulinta 4×4 MIMO, iki 7CA, LAA, LTE Cat.20 -Iki 2.0Gbps atsisiuntimas/ iki 150Mbps įkėlimas * Gali skirtis priklausomai nuo rinkos, operatoriaus ir vartotojo aplinkos.
5G 5G Non Standalone (NSA), Sub6 / mmWave * Reikalauja optimalaus 5G ryšio. Faktinės išlaidos gali skirtis priklausomai nuo rinkos, mobiliojo ryšio operatoriaus ir vartotojo aplinkos.
Jungtys Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5GHz), VHT80 MU-MIMO, 1024QAM – Iki 1.2Gbps atsisiuntimas/ iki 1.2Gbps įkėlimas * Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir operatoriaus. Bluetooth® v 5.0, ANT+, USB Type-C, NFC, Vietos nustatymas (GPS, Galileo*, Glonass, BeiDou*) * Galileo ir BeiDou naudojimasis gali būti ribotas. BeiDou gali būti neprieinamas tam tikrose rinkose.
Apmokėjimas NFC, MST
*Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir operatoriaus.
Jutikliai Akselometras, Barometras, ultragarsinis piršto atspaudų jutiklis, giroskopas, geomagnetinis jutiklis, holoskopas, širdies ritmo jutiklis, artumo jutiklis, RGB jutiklis
Autentifikavimas Užrakinimo tipas: raštas, PIN, slaptažodis Biometrinis užrakinimo tipas: piršto atspaudų skaitytuvas, veido atpažinimas
Garsas Stereo garsiakalbiai ir ausinės: „AKG“ (Ausinės dežutėje: Type-C jungtis, hibridinio kanalo tipas, 2 kelių dinaminis vienetas) „Dolby Atmos“ erdvinio garso technologija (Dolby Digital, Dolby Digital Plus pridėtas)
Garso atkūrimo formatas: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DSF, DFF, APE
Vaizdas MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

*Visos funkcijos, savybės, specifikacijos ir kita produkto informacija pateikiama šiame dokumente, įskaitant, bet neapsiribojant, priedais, dizainu, kainomis, komponentais, galingumu, prieinamumu ir produkto galimybėmis gali pasikeisti be atskiro pranešimo ar perspėjimo.

1 Abiejuose įrenginiuose reikalingas optimalus 5G ryšys. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo operatorių.

2 Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir paslaugų tiekėjo.

3 Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir paslaugų tiekėjo.

4 Gali skirtis priklausomai nuo rinkos ir modelio.

5 Remiantis vidutine baterijos veikimo trukme įprastomis naudojimo sąlygomis. Vidutinis tikimasis našumas paremtasa tipišku naudojimusi. Faktinis akumuliatoriaus veikimo laikas priklauso nuo tokių veiksnių kaip tinklas, pasirinktos funkcijos, skambučių dažnis, balso, duomenų ir kiti programų naudojimo būdai. Rezultatai gali skirtis.

6 Tipine vertę pagrįsta trečiųjų šalių laboratoriniais tyrimais. Nustatyta (mažiausia) talpa yra mažesnė. Tikrasis baterijos veikimo laikas gali skirtis nuo ryšio aplinkos, naudojimo įpročių ir kitų faktorių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau