„Microsoft“ pardavinės kitokį „Galaxy S8“

„Nokia“ išmaniųjų telefonų padalinio įsigijimas „Microsoft“ nepadėjo, o prietaisų su „Windows“ pardavimai kasmet krito kol kompanija galiausiai visiškai atsisakė išmaniųjų telefonų gamybos. Dabar pagrindinis „Microsoft“  prioritetas – gerinti savo paslaugų kokybę ir jų populiarinimas trečiųjų šalių platformose, pavyzdžiui, „Android“ ir iOS.

Neseniai tapo žinoma, kad „Samsung“ ir „Microsoft“ parengė išmaniųjų telefonų „Galaxy S8“ ir „Galaxy S8+“ specialias versijas. Šie prietaisai bus parduodamas programinės įrangos milžinės firminėse parduotuvėse, esančiose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Pasak šaltinio, „Galaxy S8 Microsoft Edition“ nuo standartinės išmaniojo telefono versijos skiriasi tik tuo, kad pirmą kartą prisijungus prie Wi-Fi įrenginyje bus įdiegta papildomų „Microsoft“ paslaugų. Be Office, OneDrive ir Skype, kurios yra iš anksto įdiegta be išimties visuose „Galaxy S8“ ir „Galaxy S8+“,  „Microsoft“ versijos Pietų Korėjos flagmano savininkai gaus Outlook ir Cortana.

bixby

Taigi, „Galaxy S8 Microsoft Edition“ vartotojai galės rinktis iš trijų virtualių padėjėjų: „Google Assistant“, „Cortana“ ir „Samsung Bixby“. Kaip papildomos paslaugos įtakos „Galaxy S8“ kainą nežinoma.