„Meizu X2“ iš metalo ir stiklo su „Helio x25“ kainuos $ 254

„Meizu“ nenori atskleisti šių metų savo planų dėl naujų įrenginių išleidimo, todėl šią informacijos spragą stengiasi užpildyti nutekėjimų medžiotojai. Prieš porą dienų internete pasirodė išmaniojo telefono, kurį drąsiai pavadino „Meizu Pro 7“, paveikslėlis ir specifikacijos. Tačiau, dabar paaiškėjo, kad turėsime visiškai kitą modelį – „Meizu X2“. Atrodo, kad šis prietaisas taps „Meizu M3X“ įpėdiniu ir jo korpusas taip pat bus pagamintas iš stiklo bei metalo. Be to, naujiena gaus dabar madingą funkciją, kurios „Meizu“ iki šiol dar neįgyvendinimo savo prietaisuose, – dvigubą pagrindinę kamerą.

Paviešintame paveikslėlyje aiškiai matyti būsimos naujienos specifikacijos: dešimties branduolių lustų rinkinys „Helio X25“, 2.5D formos ekrano apsauginis stiklas, 3/4 GB RAM, 32/64 GB vidinės atminties, 3350 mAh akumuliatorius su 18W galios greito įkrovimo technologija. Tikimasi, kad „Meizu X2“ gaus 5 MP priekinę kamerą, pagrindinį fotoaparatą su dviem 12 MP moduliais ir veiks valdomas „Android 6.0“ OS su „FlyMe“ sąsaja.

Pranašaujama, kad už 3/32 GB versiją prašys $ 254, 4/32 GB modifikacija kainuos $ 275, o 4/64 GB – $ 290.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau