Marškinėliai iš Threadsmiths nebijo nei lietaus, nei šlapdribos, nei skalbimo

Automobilių gamintojas Nissan pirmasis pasaulyje išbandė savo automobiliuose novatoriškos apsauginės nano dangos Ultra-Ever Dry efektyvumą, kuri atstumia ant automobilio patekusius vandenį ir purvą, gadinančius švaraus automobilio estetiką.nissan

Kai kurios bendrovės pradėjo naudoti panašios sudėties komponentus, siūlydami, pavyzdžiui, mobiliųjų telefonų vartotojams specialias priemones padaryti ekranus atsparius įbrėžimams ir drėgmei, neleidžiant ant ekrano susikaupti drėgmei, dulkėms ir riebalų pėdsakams.

Žinoma, nepamiršo pasinaudoti hidrofobiniu sluoksniu ir aprangos gamintojai kurdami maudymosi kostiumėlius ir daiktus, kurie nesugertų vandens įprastu intensyvumu, todėl mažiau sušlaptų per lietų. Australijos kompanijos Threadsmiths specialistai nusprendė suteikti galimybę visiems suinteresuotiems susipažinti su technologija ir jos efektyvumu įsitikinti savo akimis. Norėdami tai padaryti, jie sukūrė marškinėlius su nano danga, kuri apsaugos šį drabužį nuo netyčia išsilieto ant jo gėrimų ar vandens purslų, išlekiančių iš po arti pravažiuojančių transporto priemonių ratų.atsparus

Threadsmiths originalioje pažangių marškinėlių serijoje Cavalier naudoja hidrofobines nanotechnologijas, kurios neturi jokios įtakos produkto dizainui. Gaminys atrodo kaip įprasti klasikiniai marškinėliai ir išoriškai niekuo nesiskiria nuo kitų prekių ženklų produktų, tačiau tuo pačiu metu galės apsaugoti savo savininką nuo būtinybės juos valyti arba skalbti dėl matomoje vietoje atsitiktinai atsiradusios dėmės.

threadsmith cavalier shirt

Kūrėjai siūlo visiems, norintiems įsigyti Cavalier su vandenį ir purvą atstumiančiomis savybėmis už $ 54, kas, žinoma, negali būti vadinama žema kaina. Ypač dėl to kad gamintojas dėl nežinomos priežasties nusprendė nepridėti pristatytam modeliui spalvų įvairovės, todėl užsisakyti marškinėlius iš Threadsmiths galima tik baltos spalvos.

Threadsmiths tikina, kad jų marškinėliai nepraranda pagrindinių savybių net po skalbimo – tiek rankinio, tiek mašinoje. Viskas, ką turės padaryti Cavalier savininkas po šios procedūros – tai išdžiovinti produktą, bet be sąlyčio su aukšta temperatūra.

Modelį iš anksto galima užsisakyti moteriškos ir vyriškos versijų, o netrukus svetainėje atsiras galimybė įsigyti Cavalier ir vaikui.

Puikus daiktas kibiro iššūkio mėgėjams!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau