„Logitech“ išleido geriausią pelę žaidimams

„Logitech“ išleido pelę „G900 Chaos Spectrum“, kurią vadina geriausiu žaidimų valdikliu savo asortimente. Naujiena užtikrins komfortą net ilgiausiose žaidimų sesijose. Ši pelė pasižymi bevieliu ryšiu be pastebimų vėlavimų, pažangiu optiniu jutikliu, patogiu dizainu, nestandartiniu apšvietimu ir nedideliu svoriu, be to tinka ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams.

G900 Chaos Spectrum

„Logitech“ žaidimų produktų padalinio viceprezidentas Ujesh Desai papasakojo, kad daugelio pokalbių su profesionaliais geimeriais metu paaiškėjo, jog niekas nemėgsta laidų. Vartotojai nori laisvės, tačiau tuo pat metu kelia aukštus greičio reikalavimus. Pasak kūrėjų, „G900 Chaos Spectrum“ atitiks visus kibersportininkų lūkesčius.

G900 Chaos Spectrum

Prietaisas naudoja 2,4 GHz bevielio ryšio modulį ir pažangų jutiklį „PMW3366“ su 200 — 12 000 taškų į colį raiška, maksimaliu 40 G pagreičiu ir 300 colių per sekundę greičiu. Vieno akumuliatoriaus įkrovimo užtenka 32 valandoms (su apšvietimu laikas sutrumpėja iki 24 valandų). Jei baterija artėja prie visiško išsikrovimo, vartotojas gali pelę perjungti į laidinį režimą ir, tuo metu ją įkrauti, nenutraukiant žaidimo. Pilnam įkrovimui pakanka dviejų valandų.

Komplekte esantis magnetinių elementus rinkinys prietaisą leidžia sukonfigūruoti tiek kairei, tiek dešinei rankai.

Balandžio pradžioje naujieną jau rasite parduotuvėse. JAV rekomenduojama mažmeninė kaina yra 150 $, o Europoje – 179 EUR.