„Logitech“ atnaujino savo populiariausią žaidimų pelę G502

„Logitech“ pristatė atnaujintas populiariosios žaidimų pelės G502 versijas. Kalbame apie laidinį modelį G502 X, belaidį G502 X Lightspeed ir dar vieną laidinę G502 X Plus versiją su įmontuotu RGB apšvietimu.

„Logitech“ modernizavo žaidimų pelę G502 su daugybe dizaino ir konstrukcijos pakeitimų. Šiuolaikiškesnės ir lengvesnės medžiagos, dėl kurių naujienos svoris yra 89 gramai. Visuose trijuose modeliuose naudojami nauji „LightForce“ hibridiniai opto-mechaniniai jungikliai, derinantys aiškius mechaninius jungiklių paspaudimus su maža delsa ir dideliu optinių jungiklių našumu, ir „Logitech G Hero 25K“ jutikliai, užtikrinantys didelį tikslumą.

Belaidė pelės versija palaiko patentuotą Lightspeed technologiją, kuri užtikrina 68 % greitesnį atsaką, palyginti su G502 modeliu. Ji taip pat suderinama su Logitech G PowerPlay belaidžiu įkrovimo kilimėliu, kuris žada neribotą suderinamų įrenginių akumuliatoriaus veikimo laiką. „G502 X Plus“ taip pat gali pasigirti 8 LED foniniu apšvietimu, kurį galima pritaikyti pagal savo norus.

Visi trys nauji produktai bus prieinami su juodos ir baltos spalvos korpuso spalvomis. Bazinis G502 X kainuoja 79 USD, G502X Lightspeed variantas – 139 USD, o G502 X Plus – 159 USD.