Įsižeidusiųjų verdiktas: „DxOMark“ įvertino „Xiaomi 12S Ultra“ kameras

Pastaraisiais metais DxOMark „specialistų“ telefonų kamerų reitingas dėl keistų, dažnai daugumos srities ekspertų bei vartotojų rezultatams prieštaraujančių vertinimų, prarado pasitikėjimo ir reputacijos likučius, todėl „Xiaomi“ atsisakė idėjos jų testams padovanoti galingąjį „Xiaomi 12S Ultra“. Nepaisant to, minėta reklamos kompanija gavo išmanųjį telefoną ir atliko savo „mokslinius“ testus, davusius netikėtą rezultatą: 138 taškai, o tai yra mažiau nei tiesioginis pirmtakas „Mi 11 Ultra“ (143 taškai).

Taigi, prietaisas atsidūrė penktoje reitingo eilutėje, kurio pirmąsias pozicijas nuostabaus atsitiktinumo dėka užima „Huawei / Honor“ flagmanai.

Sunku įsivaizduoti, kodėl „Xiaomi 12S Ultra“ pasirodė „prastesnis“ už savo pirmtaką, jei dvi iš trijų pagrindinių kamerų liko tokios pačios, o pagrindinis modulis buvo atsinaujintas aukščiausios klasės, didžiuliu 1“ Sony IMX989 jutikliu.

DxOMark „ekspertai“ tvirtina, kad telefonas blogai pasirodė esant mažai šviesos, o gautos nuotraukos jiems neatrodo taip, kaip matyti vaizdo ieškiklyje.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau