Linshof i8: originalus išmanusis telefonas su 8 branduolių procesoriumi ir 80 GB atminties

Labai greitai Android išmanųjų telefonų rinkoje bus naujas žaidėjas: Vokietijos kompanija Linshof ruošia prietaisą i8 su „high-end klasės aparatūra ir vidutinio lygio kaina“.

Sprendžiant iš paskelbtų atvaizdų išmanusis telefonas turės originalų dizainą su nuožulniais kampais ir siaurais šoniniais rėmeliais šalia ekrano. Beje, kaip ekranas bus naudojamas 5-colių formato „Full HD” Super AMOLED (1080 × 1920 pikselių).Linshof i8

Linshof i8 širdis – neįvardintas aštuonių branduolių procesorius su 2,1 GHz taktiniu dažniu. Operatyvinės atminties dydis yra 3 GB.

Išmanusis telefonas turės 80 GB vidinės atminties. Kalbama apie dviejų flash lustų susijungimą – standartinio 64 GB ir 16 GB spartesnio, skirto failų saugojimui ir greitai paleisti programas. Vėliau pasirodys prietaiso su 144 GB atminties versija.

Linshof i8 įrangos sąraše yra: 13 megapikselių pagrindinė kamera, priekinė kamera su 8 megapikselių jutikliu, GPS moduliai, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, NFC, LTE, elektroninis kompasas, giroskopas, HDMI 1.4 ir USB prievadas. Be to, prietaisas gali pasigirti plonu korpusu.Linshof i8: originalus išmanusis telefonas su 8 branduolių procesoriumi ir 80 GB atminties

„Smarte“ bus įdiegta operacinė sistema Android 5.0 Lollipop su vartotojo sąsaja Linshof UI. Rinkoje naujovė pasirodys pirmąjį2015 m. Ketvirtį. Jo kaina 380 JAV dolerių. i8 Space versija su 144 GB atminties bus išleista antrame ateinančių metų ketvirtyje.