„LG“ yra pasirengę gaminti unikalius „P-OLED“ ekranus be stiklo sluoksnio

Įgaliotieji bendrovės „LG Chemical“ atstovai paskelbė apie naujo pavyzdžio lanksčių „OLED“ ekranų kūrimo pabaigą. Po kelių mėnesių ypač lanksčių matricų komerciniai pavyzdžiai bus prieinami visiems bendrovės klientams.

„LG“ yra pasirengę gaminti unikalius „P-OLED“ ekranus be stiklo sluoksnioDabar naudojami lankstūs moduliai, pavyzdžiui, „P-OLED F6BA40“ ir „F6BA30“, kuriuos galima rasti „LG“ ir „Samsung” flagmanuose – telefonuose „G Flex 2“ ir „Note Edge“ – yra plastikinės organinių šviesos diodų matricos. Nežiūrint to, kad pavadinimo prefiksas yra „P“, jų struktūroje yra plonas stiklo sluoksnis. Būtent dėl šio komponento, lankstūs „P-OLED“ ekranai iki šiol turėjo griežtus eksploatacijos apribojimus: gamybos technologijoje naudojamas maksimalus išlinkimo spindulys, kuriuo gali būti sulenkta matrica nepaveikiant jos darbo rezultatų, buvo tik 75 mm.

Naujos kartos lankstūs „P-OLED“ ekranai pagaminti vien iš polimerinių medžiagų, o tai leido pasiekti 30 milimetrų lenkimo spindulį. Šis rezultatas padidino apkrovos ribą, po kurios įvyksta matricos deformacijos ir įtrūkimai.LG flexible OLED displays

„LG“ atstovai minėjo, kad didžiausias perėjimo nuo stiklo prie plastiko sunkumas buvo pagrindinių matricos charakteristikų – ryškumo ir spalvų atkūrimo išsaugojimas, bet visi Korėjos specialistams iškelti uždaviniai buvo įvykdyti. Naujosios lanksčios „LG“ matricos „P-OLED“ gali pasigirti 75 liumenų ryškumu, 3000 K spalvų temperatūra ir didesniu nei 85 vienetų spalvų perteikimo indeksu.

Masinė „P-OLED“ gamyba bus pradėta šių metų liepos mėnesį. Šiuo metu turimų inžinerinių pavyzdžių kaina yra 250 JAV dolerių.