„LG Display“ pristatė 97 colių OLED televizorių su vibruojančiu ekranu

„LG Display“ parodoje „K-Display 2022“ pristatė televizorių su 97 colių OLED EX matrica, kuri siūlo ne tik didesnį nei tradicinių sprendimų ryškumą, bet ir „kinematografinį panardinimo lygį“ dėl specialaus garso, kurio šaltinis nėra garsiakalbiai, o vibruojantis ekranas.

Televizoriaus garso išvestį užtikrina LG CSO (Cinematic Sound OLED) technologija: už ekrano įtaisytas plonų plėvelių mechanizmas, kurio dėka ekranas vibruoja ir skleidžia garsą be garsiakalbių. „LG Display“ teigimu, tokiu būdu įdiegta 5.1 kanalo sistema suteikia žiūrovui „kino lygio įtraukimą“. Drąsus teiginys, jei atsižvelgti į tai, kad nėra galinių garsiakalbių.

Aukštą vaizdo kokybę užtikrina praėjusių metų pabaigoje pristatyta OLED EX technologija, kurioje naudojami komponentai su deuterio junginiais, todėl vaizdo ryškumas, lyginant su tradiciniais OLED ekranais, padidėja 30%. LG Display naująjį gaminį pavadino „didžiausiu kada nors pagamintu OLED televizoriumi“, tačiau tai nėra visiškai tiesa: sausio mėnesį bendrovė jau paskelbė apie 97 colių modelį, tačiau be vibruojančio ekrano. Pastarasis kainuos apie 25 000 USD.

Nesunku nuspėti, jog už įtraukiantį garsą teks sumokėti papildomai.