„Lenovo“ pristatė pirmąjį pasaulyje nešiojamąjį kompiuterį su lanksčiu ekranu

Vakar „Lenovo“ specialiame renginyje pademonstravo keletą nešiojamų kompiuterių. Tai buvo ne tik atlikto darbo apibendrinimas, bet ir tam tikras pareiškimas apie tai, kur pramonė gali eiti toliau kurdama nešiojamuosius kompiuterius. Tarp pranešimų didžiausią susidomėjimą sukėlė nešiojamas kompiuteris su lanksčiu ekranu, kuris papildys „ThinkPad“ liniją.

Naujasis prietaisas dar negavo komercinio pavadinimo, tačiau bendrovė žada, kad jis bus parduodama iki ateinančių metų pradžios. Naujovės idėja yra pilno dydžio kompiuterio transformavimas į mažą įtaisą. Nešiojamas kompiuteris gavo 13,3 colių OLED ekraną, kuris gali būti sulankstytas per pusę kaip knyga. Atsižvelgdama į kritiką, kuri užgriuvo išmaniojo telefono „Samsung Galaxy Fold“ lanksčią matricą, „Lenovo“ pabrėžia, kad ekrane nėra matomos raukšlės ir tam gamintojas skyrė ypatingą dėmesį.

Nepamiršo inžinieriai pagalvoti apie vyrių mechanizmo patvarumą ir kilpų tarnavimo trukmę padidino du kartus. Išsamios naujo gaminio specifikacijos bus paskelbtos vėliau, o dabar gamintojas apsiribojo teiginiais, kad „Intel“ lustas naudojamas kaip aparatinės įrangos platforma, palaikomas elektroninis rašiklis, yra „Windows Hello“ autentifikacijai skirta IR kamera, du USB Type-C prievadai, o kompiuterio darbui vadovauja operacinė sistema
„Windows 10“. Kartu su nešiojamu kompiuteriu siūloma belaidė „Bluetooth“ klaviatūra, kuri leis naujieną naudoti kaip pilnavertį prietaisą. Kompiuteris taip pat gavo įmontuotą stovą, leidžiantį pastatyti įrenginį ant stalo.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau