Lenovo atsisako Moto prekės ženklo ir vietoj jo naudos Motorola

Atrodo, kad „Lenovo“ negali nuspręsti, kaip elgtis su įsigytu „Motorola“ mobiliųjų padaliniu ir teisėmis į legendinį prekės ženklą. Praeitą savaitę „Lenovo“  atstovai oficialiai paskelbė, kad bendrovė atsisako naudoti prekės ženklą „Motorola“, o visus naujus išmaniuosius telefonus gamins bei platins su „Lenovo moto“ logotipu. Tačiau parodoje MWC 2017 Kinijos bendrovės darbuotojai interviu metu paskelbė apie naują sprendimą, pagal kurį jie visiškai atgaivins „Motorola“ prekės ženklą su M raidės formos logotipu.

„Motorola“ prekės ženklas turėtų pakeisti „Lenovo“ visame pasaulyje. Šis perėjimas bus laipsniškas ir priklausys nuo esamos brendo padėties kiekvienoje rinkoje. Dar daugiau, „Motorola“ pakeis netgi ZUK prekės ženklą, kuriuo žymimi Kinijos rinkai skirti gamintojo flagmanai.

Naujausiais pristatytais „Lenovo“ išmaniaisiais telefonais tapo „Moto G5“ ir „Moto G5 Plus“. Tikimasi, kad aukščiausios klasės modeliai bus pristatyti atskirame renginyje, kuris įvyks šią vasarą.

Moto G5
Moto G5

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau