Jau galima įsigyti AOC AGON (240 Hz) žaidimų monitorių

AOC sparčiausias AGON žaidimų monitorius jau parduotuvėse. AOC AGON AG251FZ būdingos šios ypatybės: 240 Hz atnaujinimo dažnis, 1 ms reakcijos laikas ir programa Adaptive Sync“ – visa tai užtikrina ypač sklandų žaidimą be trūkčiojimo, mirgėjimo ar judesių susiliejimo. Aukščiausios kokybės elementais, pvz., AOC Ergo Dialstovu ir AOC QuickSwitchvaldikliu, užtikrinamas ypatingas varžybose dalyvaujančių žaidėjų komforto lygis.

Ypač sklandus veikimas


AOC AGON AG251FZ, kuriame sumontuotas 25″ „Full HDTN ekranas (16:9 formato, 1920 x 1080 pikselių), yra ne tik patrauklus pasirinkimas e.sportsvaržybų dalyviams, norintiems šiek tiek didesnio ekrano už standartinį 24ekraną. Šis monitorius taip pat ypač greitai veikia. 240 Hz atnaujinimo dažnis ir 1 ms reakcijos laikas užtikrina ypač sklandų žaidimą ir grafinių vaizdų atkūrimą be judesių susiliejimo net ir greitai besikeičiant vaizdams. Be to, programa Adaptive Syncsinchronizuoja monitorių su suderinamomis grafinėmis plokštėmis tam, kad būtų išvengta mirgėjimo ar dėl ekrano kylančių judesių susiliejimo. Žaidėjams, kuriems reikalingas kuo didesnis reakcijos greitis, taip pat bus naudingas AOC Low Input Lagrežimas, kuriuo apeinama daugelis monitoriaus vidaus vaizdo apdorojimo procesų. Taip žaidėjai ekrane gali iš karto matyti savo atliekamus valdymo ėjimus, o tai gali būti didelis pranašumas veiksmo žaidimų varžybose.

Aukščiausios kokybės elementai, skirti e.sportsprofesionalams


AG251FZ, kaip ir visi kiti AGON serijos monitoriai, turi papildomų aukščiausios kokybės elementų, kurie padidina profesionalių žaidėjų komfortą, gerovę ir našumą. Tiekiami šie elementai: ištraukiamas ausinių laikiklis, AOC Ergo Dialstovas su pasvirimo, pasukimo ir aukščio reguliavimo (įskaitant aukščio matuoklį) funkcijomis ir rankena patogiam gabenimui. Be to, AOC Flicker Freetechnologija mažina mirgėjimą, kad būtų išvengta akių nuovargio per ilgas žaidimų sesijas. Kad monitoriaus vaizdą būtų galima pritaikyti konkretiems žaidimams, AG251FZ taip pat siūlo įvairių žaidimo režimų (pvz., FPS, lenktynių ir RTS režimus), be to, naudojant funkciją AOC Shadow Controlgalima paryškinti labai tamsias sritis nedarant poveikio likusioms ekrano sritims. Kartu su monitoriumi tiekiamu AOC QuickSwitchvaldikliu galima lengvai koreguoti visas nuostatas.


AOC AGON AG251FZ jau galima įsigyti. Gamintojo siūloma mažmeninė kaina
499 EUR.


Techniniai duomenys: http://aoc-europe.com/en/products/specification/ag251fz

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau