Lempa, kurią galima nešiotis su savimi

„Philips Hue“ lempučių šeimą papildys šviestuvas „Go“. Be to, kad jis yra patrauklus, keičia apšvietimo spalvą, turi įkraunamą bateriją, jo pagrindinė ypatybė yra tai, kad jį galima nešiotis su savimi arba padėto į bet kurią namų vietą – naudingą galimybė, kai reikia greitai sukurti romantišką atmosferą.

Hue Go
Hue Go

„Hue Go“ gali veikti iki trijų valandų vienu įkrovimu. Lemputė turi penkis apšvietimo režimus: žvakė, stebuklingas miškas, meditacija, sekmadienio kava ir nakties nuotykiai. Šie režimai gali būti įjungti ant prietaiso esančiu perjungikliu. Šviestuvas valdomas tam skirta „Android“ arba „iOS“ programos pagalba ir veikia kaip protingos „Philips“ apšvietimo sistemos dalis.

Philips Hue Go
Philips Hue Go

Kaip ir visos kitos „Philips Hue“ šeimos lemputės, įrenginys „Go“ suteikia pilną RGB ir atskirą baltos spalvos spektrus. Lemputės naudoja tik 6 vatus energijos ir užtikrina pilnavertę šviesą, nustačius maksimaliu režimu. Ši prekė bus parduodama „Amazon“, „eBay“ ir „Apple“ parduotuvėse nuo šių metų birželio.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau