Lazerinės projekcijos virtuali klaviatūra su LCD ekranu

Parduotuvė „Gearbest“ siūlo nuolaidą virtualiai klaviatūrai, kurios projekcija sukuriama ant bet kokio lygaus paviršiaus naudojant lazerį. Prietaisas aprūpintas LCD ekranu ir su kita elektronika „bendrauja” per belaidį ryšį Bluetooth.

Gaminys yra lengvas (56 g) ir nedidelių gabaritų (7.80 x 4.00 x 2.00 cm), todėl jį bus paprasta pasiimti su savimi. Klaviatūra pasižymi  greita ir tikslia duomenų įvestimi ir QWERTY išdėstymu. Jutiklis gali aptikti iki 350 ženklų per minutę ir gali pasigirti mažu elektros energijos suvartojimu. Lazeris seka vartotojo pirštus ir tokiu būdu nustato norimą įvesti simbolį. Maitinimą užtikrina integruotas 500mAh ličio jonų akumuliatorius.

Lazerinės projekcijos virtuali klaviatūra su LCD ekranu

Prietaisas suderinamas su visais „Windows XP / Vista / 7/8“, „Windows Phone 7“, „iOS 4/5/6“, „Android 3.1“ ir aukščiau bei „Mac OS X“ naudojančiais prietaisais.
Virtualią lazerinę klaviatūrą, pasinaudoję kuponu LCDGB, dabar galite įsigyti už 31.99 dolerius čia: http://www.gearbest.com/keyboards/pp_597022.html

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau