Kriptovaliutos kasėjų pajamos padidėjo iki 1 mln. USD per dieną

Pirmadienio naktį buvo užfiksuotas kainos už bitkoino operacijas padidėjimas.

„Keletas megablokų iššaukė tai, kad 7 dienų atsargos išaugo 2 mlrd. USD, o tai yra gana neįprasta“, – pažymėjo kriptoduomenų bendrovės „BуteTree“ atstovas Charley Morisas.

Tuo pat metu ilgalaikės monetų atsargos, kurių niekada neišleidžia kriptovaliutos kasėjai, taip pat sumažėjo 10 tūkstančių BTC arba 270 milijonų JAV dolerių.

Maža to, kasėjų inventorizacijos slenkančioji „BуteTree“ grafike taip pat „išprotėjo“ ir viršijo 1,155 proc. Kai šis rodiklis viršija 100, tai reiškia, kad kriptovaliutos kasėjai parduoda savo bitkoinus. Pastarosiomis savaitėmis šis skaičius išliko nedidelis, nepaisant to, kad sekmadienį BTC kaina pakilo iki rekordinio maksimumo – apie 28 200 USD.

Be to, duomenų analizė atskleidė, kad stambūs pardavėjai, be abejo, buvo aktyvūs.

„Paprastai kriptovaliutos kasėjų aktyvų pardavimą aš sieju su rinkos stiprumu konsolidacijos laikotarpiu, tačiau šuolių į rekordus metu viskas gali pasikeisti. Ką tik taip ir nutiko“, – pažymėjo Morisas.

Tuo pačiu metu kasėjų inventorizacijos skaičiai normalizavosi ir dabar yra 128,2. Atkreipkite dėmesį, kad jie yra linkę parduoti augančioje rinkoje, o ne krintančioje, nes nenori mažinti kainos. Be dėl išaugusios bitkoino kainos, kasėjai gauna didesnį atlygį, nes vidutinis komisinis mokestis už sandorį viršijo 8 USD. Bendrai vertinat, per dieną jie uždirba 1 milijoną dolerių.