KFC sukūrė dar neregėtą žaidimų kompiuterį

Kompanija KFC sukūrė iki šiol dar neregėtą žaidimų sistemą „KFConsole“. Pirmasis pranešimas apie įrenginį šių metų birželį gamintojo „Twitter“ puslapyje buvo daugelio priimtas kaip pokštas. Internautai pamanė kad KFC nusprendė taip pajuokauti apie „Sony“ ir „Microsoft“ ruošiamas konsoles. Tačiau bendrovė iš tiesų pristatė žaidimų sistemą, patalpintą į keptų sparnelių kibirėlio formos korpusą. Iš pradžių planuota aparatą parodyti lapkričio 12 d., tačiau tradiciškai pristatymas buvo atidėtas.

Unikalius žaidimų kompiuteris buvo sukurta bendradarbiaujant su „Cooler Master“ kompanijos CMODX komanda, kuri specialiai šiam projektui rimtai pertvarkė „Cooler Master MasterCase NC100“ korpusą. Viena iš „KFConsole“ savybių yra įmontuota maisto šildymo kamera.

Internetinio leidinio „Tom’s Hardware“ žurnalistai kreipėsi į kūrėjus, prašydami pakomentuoti informaciją apie naujieną ir išsiaiškino, kad kaitinimo kamera yra aušinimo sistemos dalis, pašalinanti šilumą iš neįprasto kompiuterio komponentų. Dėl to ji gali būti naudojamas pagal paskirtį – vištienai pašildyti.

„KFConsole“ yra pagrįsta „Intel NUC 9 Extreme Compute Element“ platforma su procesoriumi „Intel Core i9-9980HK“, 32 GB RAM, 1 TB talpos „Seagate NVMe“ SSD ir ASUS „GeForce RTX“ grafikos plokšte. Kūrėjai nenurodo kokį vaizdo plokštės modelį pasirinko.

Įdomiausia tai, kad artimiausioje ateityje KFC pradės pardavinėti „KFConsole“ – tai nėra tik reklaminis produktas. Oficialiame pranešime Markas Cheeversas, „KFC UK & Ireland“ viešųjų ryšių ir socialinės žiniasklaidos vadovas, pažymėjo, kad žaidimų sistemą jie laiko savo flagmano pasiūlymu.

„Po anonso sulaukėme tokio šilto KFC gerbėjų palaikymo, kad tiesiog negalėjome praleisti galimybės iš tikrųjų sukurti šią žaidimų sistemą. Subūrėme komandą, aptarėme idėjas ir galiausiai jas įgyvendinome “, – komentavo Chiversas.

Pasak „Cooler Master“ komunikacijos vadovės Ann Ann Kao, kreipimasis pagalbos į moderatorius kuriant „KFConsole” buvo visiškai pagrįstas. „Šie vaikinai gali sukurti kompiuterį iš automobilio, cisternos, ryklio, superherojaus, todėl užduotis sukurti kompiuterį iš kibiro vištienai jiems pasirodė visiškai įmanoma“, – sakė įmonės atstovė.

Deja, nieko nebuvo pranešta apie „KFConsole“ žaidimų sistemos prieinamumą ir kainą.