„Hisense A7“ – pirmasis pasaulyje 5G išmanusis telefonas su E-Ink ekranu

Ką tik buvo pristatytas unikalus išmanusis telefonas „Hisense A7 5G“. Tai yra pirmasis pasaulyje įrenginys, palaikantis penktosios kartos mobiliuosius tinklus, su juodai baltu ekranu, sukurtu naudojant elektroninį popierių „E Ink“.

Naujovę gamintojas apdovanojo 6,7 ​​colių nespalvotu ekranu, kurio vaizdo taškų tankis yra 300 PPI (taškų colyje). Čia įdiegta operacinė sistema „Android 10“ su specialiai pritaikyta vartotojo sąsaja.

Išmaniojo telefono „širdimi“ pasirinktas „Unisoc Tiger T7510“ procesorius. Lustų rinkinį sudaro aštuoni branduoliai, veikiantys iki 2,0 GHz dažniu, grafikos greitintuvas „PowerVR GM 9444“ ir 5G modemas su NSA/SA palaikymu.

Operatyviosios atminties kiekis yra 6 GB, o „flash“ kaupiklio talpa – 128 GB. Už maitinimą atsakinga 4770 mAh talpos baterija su 18 vatų greitu įkrovimu.

Priekyje ir gale įtaisyta po vieną kamera, tačiau jų raiška nenurodyta. Minima galimybė atpažinti vartotojus pagal veidą. Be to, telefonas gavo pirštų atspaudų skaitytuvą, įmontuotą ant galinio dangtelio.

Naujiena aiškiai orientuota į elektroninių knygų ir dokumentų skaitymą. Neįprastą prietaisą galima įsigyti už 300 USD kainą.