Keista „OnePlus 11 Concept“ esmė atskleista MWC 2023

„OnePlus“ atidarė „MWC 2023“ stendą visuomenei, todėl žiniatinklyje pasirodė daugybė turinio apie „OnePlus 11 Concept“. Ir nors dieną anksčiau bendrovė išsiplepėjo apie įrenginio esmę, šiandien turime pilną jo naujovių rinkinį.

Taigi, koncepcinio telefono akcentu tapo aktyvi aušinimo sistema „Active CryoFlux“, kuriai „OnePlus“ skyrė dvejus metus. Jo esmė slypi bandyme pritaikyti vandens aušinimo sistemas iš kompiuterių pasaulio prie išmaniojo telefono korpuso.

Sakome „bandyme“, nes tikrasis sistemos efektyvumas yra nereikšmingas: „OnePlus“ duomenimis, jį įdiegus temperatūra žaidimų seansų metu sumažėjo 2,1° C, o įkrovimo metu – 1,6 ° C, dėl ko pastaroji taps 30–45 sekundėmis greitesne, t. y. truks ne 24 minutes, o 23 su trupučiu.

Tuo pat metu tai, ką matome galiniame skydelyje aktyvavus „Active CryoFlux“, nėra šviesos diodų imitacija. Po permatomu dangteliu tikrai įmontuoti sandarūs vamzdeliai, per kuriuos, veikiant siurbliui, cirkuliuoja vandens, tepalo ir kažkokių miltelių mišinys. Kad jie ten tilptų, teko paaukoti net vieną iš kamerų ir, tikėtina, baterijos talpą: tinklaraštininkai pastebi mažesnį koncepcinio telefono svorį, palyginti su įprastu OnePlus 11.

Neplanuojama parduoti OnePlus 11 Concept, be to vargu ar kas nors išdrįs įvesti tokią nenaudingą, nors ir vizualiai įspūdingą technologiją į išmaniuosius telefonus, nes rinkoje jau seniai yra žaidimų telefonų su įmontuota turbina, kurie įgyvendina kur kas efektyvesnį šilumos išsklaidymą.