Išbandytas nedūžtančio „HUAWEI Kunlun Glass“ stiklo patvarumas [VIDEO]

PBKreview YouTube kanalo autorius atliko išmaniojo telefono HUAWEI Mate 50 Pro su paties Kinijos technologijų milžino sukurtu Kunlun Glass apsauginiu stiklu kritimo testą. Paaiškėjo, kad negalima jo pavadinti nepažeidžiamu – tačiau jis tikrai gali pasigirti mechaniniu stiprumu.

Filmuojant vaizdo įrašą išmanusis telefonas buvo numestas keturis kartus. Pirmasis kritimas įvyko iš maždaug pusės žmogaus ūgio ir paliko vos pastebimus skilimus ekrano kraštuose ir įbrėžimus ant šoninio rėmo. Antrą ir trečią kartą HUAWEI Mate 50 Pro nukrito iš galvos aukščio ir kiek aukščiau. Tuo pačiu metu apsauginis stiklas vėl išlaikė testą, o ekranas liko gerai veikiantis.

Paskutinį kartą, kai „Mate 50 Pro“ buvo numestas ant galinio skydelio nuo juosmens lygio ir tuomet ekrane atsirado plonas įtrūkimas per visą apsauginio stiklo plotį. Vaizdo įrašo autorius taip pat parodė nedidelius galinio dangtelio ir kameros modulio rėmo pažeidimus.

Apibendrindama eksperimento rezultatus tinklaraštininkas pažymėjo, kad apsauginio stiklo HUAWEI Kunlun Glass formaliai pavadinti nedūžtančiu neįmanoma. Tačiau ankstesniuose bandymuose jis atlaikė kritimą žymiai geriau nei „Gorilla Glass Victus 2“, naudojamas „Galaxy S23+“ ir „S23 Ultra“.