Kaip tikslingai išnaudoti kiekvieną minutę: populiariausios tinklalaidės jūsų telefone

Klausimas, kaip maloniai ir naudingai praleisti laiką kamštyje užstrigusiame troleibuse, valant susikaupusias dulkes namuose ar ieškant įkvėpimo šeimos vakarienei, kyla kone kiekvienam, vengiančiam nuobodulio. Alternatyva jau išbandytoms tradicinėms veikloms galėtų būti visame pasaulyje stilingo gyvenimo būdo atributu tampančių tinklalaidžių (angl. podcast) klausymas. Išsirinkti norimą laidą ir plėsti akiratį vienu paspaudimu galite tiesiog savo išmaniajame telefone.

Pateikiame tris daug vartotojų dėmesio sulaukusias „Android“ telefonams skirtas mobiliąsias radijo laidų – tinklalaidžių – programėles.

„Stitcher for Podcasts“

Tai viena populiariausių ir geriausiai vertinamų mobiliųjų programėlių, siūlančių platų tinklalaidžių pasirinkimą išmaniajame telefone. Čia galima klausytis tokių, legendinėmis spėjusių tapti, tinklalaidžių programų kaip „American life“, „NPR Politics“, „Serial“, „Stranglers“. Ši programėlė vartotojams leidžia ne tik rinktis jau pamėgtas laidas, bet taip pat siūlo naujų ir dar nežinomų programų. Paprasta paieškos sistema padeda atrasti įrašus pagal kiekvieno skonį, dominančias temas ir sritis.

Programėlėje taip pat lengva išsaugoti patikusias laidas– susidarant mėgstamiausių tinklalaidžių grojaraštį. Dar vienas „Stitcher“ privalumas – „Android“ telefonams skirtos mobiliosios programėles vartotojai gali bendrauti tarpusavyje ir matyti, ką klauso jų draugai.

Programėlę galite parsisiųsti čia:  https://bit.ly/1c8HOrX

„Speaker studio“

Tiems, kurie nori ne tik klausytis, bet turi idėjų, nori jomis dalintis ir kurti tinklalaides, pristatome išmaniuosius telefonus nuosava radijo studija paversiančią mobiliąją aplikaciją. „Speaker studio“ leidžia kurti radijo įrašus arba transliuoti laidas gyvai. Programėlėje yra visi kūrybai reikalingi įrankiai – garso efektai, atskiri garso takeliai įrašams, galimybė reguliuoti jų garsą ir juos miksuoti. Dalintis kūriniais socialiniuose tinkluose galima greitai ir lengvai – nustačius automatinę dalinimosi funkciją.

Tam, kad kiekvienas savo talentą galėtų atskleisti mobiliuoju įrenginiu ir asmeninėmis radijo stotimis nurungtų profesionalias studijas rūpinasi, ir išmaniųjų telefonų gamintojai. Pavyzdžiui, naujausiuose „Samsung“ flagmanuose „Galaxy S9“ ir „Galaxy S9+“ instaliavo erdvinio garso garsiakalbius, kurie užtikrina sodrų, išraiškingą ir kokybišką įrašo garsą. Tad griebkite telefoną ir imkites kurti savo tinklalaidę.

 Programėlę galite parsisiųsti čia:  https://bit.ly/1c8HOrX

 „Pocket Casts“

Ypatingai patogiu ir paprastu valdymu pasižyminti mobilioji tinklalaidžių programėlė „Pocket Casts“ traukia ne tik gausiu tinklalaidžių pasirinkimu, bet ir stilinga grafika. Šioje aplikacijoje vartotojai gali rūšiuoti epizodus įvairiais aspektais – pagal tai, kada epizodas buvo išleistas, atsisiųstas, taip pat, ar laida yra vaizdo ar garso įrašas ir t.t. Ši programėle siūlo atrasti šiuo metu pasaulyje populiariausias ir dažniausiai klausomas laidas.

Programėlę galite parsisiųsti čia:  https://bit.ly/1wV4Kr2

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai