Kaip pasirinkti telefonų taisyklą?

Vieniems iš mūsų svarbu kainos bei kokybės santykis, kitiems laikas bei profesionalumas.

Ne mažiau svarbu išsiaiškinti kokią darbo patirtį yra sukaupę telefonų meistrai. Ar telefonų taisykloje yra taisomi Jūsų telefono gamintojo išmanieji įrenginiai? Natūralu, jog norisi savo telefoną perduoti į patikimas rankas – servisą, kuriame dirba patyrę specialistai, turintys bei gebantys dirbti su naujausia telefonų taisymo įranga.

Ar nuskambės keistai jei pasakysiu, kad viską rasite po vienu – Telesfera telefonų taisyklos skėčiu? Gal ir taip, bet pasakysiu dar daugiau. Aptarnaujame ne tik savo turimus klientus. Vis dažniau į mus kreipiasi mažiau patyrę meistrai, neturintys praktikos ar profesionalios įrangos, o tai jau tikrai geras ženklas. Dirbame ne tik Vilniuje, turime verslo partnerių ir kituose Lietuvos miestuose. Tad jei gyvenate toliau nuo sostinės, tai dar nereiškia, kad negalite pas mus taisyti savo išmaniojo telefono. Juolab, kad klientų patogumui, teikiame NEMOKAMO kurjerio paslaugą. Nekils jokių nesklandumų, registruokite gedimą internetinėje serviso svetainėje ir mes viską padarysime už jus!

Kodėl rinktis TELESFERĄ?

Šiuo metu mobiliųjų įrenginių pasirinkimas didžiulis, vienas po kito išleidžiami nauji, vis išmanesni telefonų modeliai. Deja, ne visi meistrai spėja kartu su naujausiomis technologijomis. Surasti patikimą telefonų taisyklą tampa vis sudėtingiau…

Tačiau mes turime kuo pasigirti, nes Telesfera išmanieji meistrai turi sukaupę virš 20 metų patirties. Nuolat atnaujina žinias, dalinasi įgūdžiais su kitų servisų meistrais, dalyvauja apmokymuose. Tobulėjame kartu su savo klientais!

Ar nebūtų smagu, jei vienoje vietoje galėtumėte sutaisyti ne tik telefoną, bet ir kitą namuose naudojamą elektroniką? Telesfera išmanieji meistrai taip pat profesionaliai ir kokybiškai atlieka visų gamintojų (Apple (iPhone, iPad, MacBook, iMac), Samsung, Blackberry, ATC, Motorola, Nokia, Sony, Huawei, LG, MyPhone, ZTE, Asus, Alcatel, CAT, Sagem, Xiaomi, Oneplus, Google Pixel), įvairaus sudėtingumo, mechaninio bei programinio lygio telefonų, planšečių, kompiuterių, foto – vaizdo technikos, žaidimų konsolių, elektroninių cigarečių, įvairių valdymo blokų, išmaniųjų laikrodžių ir kitos smulkios elektronikos taisymo darbus. Tad nedvejodami galite kreiptis į mus iškilus bet kokiai, su aukščiau išvardinta elektronika, susijusiai problemai. Visas taisymo kainas rasite čia.

Matyt, net neverta sakyti, kad visus taisymo darbus atliekame patys, dirbame be tarpininkų.

Atvykus visada išgirsite draugišką „Labas! Kuo galiu padėti?“. Suteiksime visą reikalingą informaciją apie planuojamą taisymo eigą bei kaštus. Kol laukiate remonto pabaigos pavaišinsime kavos arba arbatos puodeliu, pakonsultuosime, kaip teisingai apsaugoti telefoną. Patarsime įsigyjant dėklą ar ekrano apsauginį stiklą. Žinoma, nekils bėdų ir sugedus Jūsų įkrovikliui. O gal čia ir dabar reikalingas automobilinis laikiklis? Viską rasite pas mus – Telesferoje, draugiškas bei nuotaikingas kolektyvas visada pasiruošęs Jums padėti!

Greitas telefono remontas – tai būtent tai, ko jūs norite, ar ne? Šiuo metu retas kuris sutiktų ilgesniam laikui likti be šio įrenginio. Džiugu, kad savo klientams galime pasiūlyti taisymą skubos tvarka – registruojant gedimą internetu. Dauguma remonto darbų užtrunka iki 1 valandos. Savo mobilųjį telefoną galėsite atsiimti jau tą pačią dieną!

Na ir žinoma, nepamirškime duomenų esančių Jūsų telefone. Tai, matyt, vienas iš pirmų kliento užduodamų klausimų atvykus pas mus: „Ar išsaugote duomenis?“. Tai žinoma! Puikiai suprantame, kokia svarbi informacija – nuotraukos, kontaktai, banko prisijungimai, dokumentai esantys Jūsų išmaniajame telefone, tad ramiai… Visą informaciją išsaugome NEMOKAMAI!

Tad, kodėl rinktis Telesferą?

Nes geresnio – tiesiog nerasite.