Kaip nusidėvi odinis “LG G4” dangtelis?

Gegužės pabaigoje LG pristatė savo flagmaną „G4“. Odinis galinis dangtelis, kuris tapo pagrindiniu korėjiečių Premium klasės prietaiso akcentu, 16 megapikselių kamera su lazeriniu, automatiniu fokusavimu, blykste, RGB+IR jutikliu ir optiniu stabilizatoriumi „OIS 2.0“, nustelbė ne patį geriausią procesorių „Snapdragon 808“.

Pirmiausia dėmesį atkreipia išmaniojo telefono dizainas ir kelia klausimų dėl natūralios odos atsparumo kritimams, įbrėžimams ir kitiems mechaniniams pažeidimams. Paaiškėjo, kad „LG G4“ su šiais iššūkiais tinkamai nesusidoroja. Vartotojų skundų yra pakankamai. Dažniausiai nukenčia kampai, tačiau yra atvejų, kai nusidėvi visas paviršius, demonstruodamas aiškius naudojimo ženklus – įlenkimus, įbrėžimus ir kitus pažeidimus. Daugiausia nusiskundimų turi rudos flagmano versijos savininkai.

lg_g4_leather_damage_02

lg_g4_leather_damage_06

Taip pat yra raudonos versijos greito nusidėvėjimo atvejų, o juodo „LG G4“ pirkėjai dėl odinio dangtelio dažniausiai neturi jokių problemų. Šis trūkumus nėra kritinis, nes galinis dangtelis yra nuimama ir bet kuriuo metu jį galima pakeisti. Bet kuriuo atveju, reikėtų atidžiau elgtis su tokiu brangiu daiktu ir tada neįprasta medžiaga akį džiugins ilgą laiką.

lg_g4_black_damage_02

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau