Išslydusi vieta finale ir atšaukti skrydžiai: lietuvio pasirodymas Italijos lygoje Šaltinis

5min 9 Edgaras „Eckas“ Strazdauskas – vienas iš jauniausių Lietuvos „League of Legends“ žaidėjų, rungtyniaujančių užsienyje, jau antrą sezoną jis bando patekti į tarptautinį „European Masters“ turnyrą, kuriame kaunasi visos geriausios Europos komandos. Šį kartą jo komanda suklupo pusfinaliuose. Pasak žaidėjo, koją pakišo nesusitvarkymas su nervais ir komandos pasimetimas. Edgaras „Eckas“ Strazdauskas jau antrą sezoną žaidžia Italijos lygoje ir atstovauja „Outplayed“ ekipai.

Visos regioninės lygos artėja prie kulminacijos. Ne išimtis ir Italijos „PG Nationals“ lyga, kurios reguliariajame sezone Edgaro komanda užėmė antrą vietą su rezultatu 10-4 ir buvo viena iš favoričių patekti į tarptautinį turnyrą „European Masters“. Pusfinalyje Edgaro komanda „Outplayed“ surėmė kardus su „Racoon“ ekipai atstovaujančiais žaidėjais. Pirmieji du žaidimai ėjo kaip per sviestą – serijoje iki trijų pergalių lietuvio komanda greitai išsiveržė į priekį 2:0. Tačiau trečiajame žaidime viskas apvirto aukštyn kojomis ir varžovai sušvelnino rezultatą.

Vieną nesėkmę sekė kita. Sukniubusiai „Ecko“ komandai atsistoti ant kojų nepavyko ir ji „Racoon“ komandai nusileido 2-3. Anot Edgaro, šioje serijoje jie buvo aiškūs favoritai ir nesitikėjo pralaimėti nė vieno žaidimo. Po pirmos nesėkmės komanda pasimetė ir niekas nebežinojo, kaip elgtis. „Mums trūko stipraus balso, kuris būtų sustatęs komandą į reikiamas vietas“, – pralaimėjimo priežastis dėstė E.Strazdauskas. Edgaras „Eckas“ Strazdauskas Lietuvis taip pat turėjo žaisti finalinius etapus Italijoje vykusiame renginyje, tačiau dėl koronaviruso pavojaus buvo atšauktas renginys, o tuo pačiu teko atšaukti ir skrydį į Italiją. Po šio pralaimėjimo „Outplayed“ iškrito iš „PG Nationals“ atkrintamųjų ir nepateko į „European Masters“ turnyrą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau