Išskirtinis robotas dulkių siurblys „Xiaomi ROIDMI Eve Plus“ pašalina ir sterilizuoja atliekas

Pastaraisiais metais valymo prietaisų pramonėje atsirado tamsusis arkliukas „Xiaomi ROIDMI“. Jis turi profesionalią komandą, pažangiausias technologijas, MTTP (aukštos kokybės moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra) galimybes ir stiprius gamybos pajėgumus. „ROIDMI Eve Plus“ robotus siurblius klientai pamėgo, nes jis sterilizuoja dulkių šalinimo stotį. Šis novatoriškas modelis yra pakankamai stiprus tiek kainos, tiek ekploatacijos požiūriu, kad galėtų konkuruoti su klasikiniais „iRobot“ ir „Ecovacs“ gaminiais.

Išskirtinis produktas


„Xiaomi ROIDMI Eve Plus“ sėkmę lemia stipri mokslinių tyrimų ir plėtros komanda. Komandos nariai, kuriems priklauso 50% ROIDMI darbuotojų, turi didelę patirtį vykdant didelius tarptautinius projektus („Diaoyutai State Guesthouse“, Burj Khalifa, Afrikos Sąjungos konferencijų centras ir kt.). Siekdama pagerinti MTTP galimybes, ROIDMI pasamdė patyrusius skysčių mechanikos, inžinerijos, techninės įrangos, IT, liejimo, dizaino ir kitus ekspertus. Ji taip pat įsteigė nepriklausomą laboratoriją su visu aukščiausios klasės laboratorinės įrangos komplektu, kad greitai reaguotų į kylančius klientų poreikius.

Be pažangių technologijų, norint pagaminti gerą produktą, reikia ir kokybiškų dalių bei medžiagų. „Xiaomi ROIDMI Eve Plus“ variklis, akumuliatoriaus elementai ir kitos elektroninės dalys yra iš geriausių pasaulio prekių ženklų. Ir investicijos atsiperka: „Xiaomi ROIDMI Eve Plus“ išlaikė 18 griežtus TUV, SGS ir kitų autoritetingų tarptautinių sertifikavimo institucijų sertifikatų reikalavimus, įrodančių patikimos buitinės technikos statusą.

Novatoriška dezodoracija ir sterilizavimas


„Xiaomi ROIDMI“ yra į klientą orientuotas prekės ženklas. Jo vizija yra ne tik patenkinti klientų poreikius, bet ir padaryti jų gyvenimą laimingesnį, diegiant naujoves ir tobulinant dizainą. Viena novatoriška savybė – dulkių siurblys, dezodoruojantis ir sterilizuojantis surinktas atliekas, matomas „Xiaomi ROIDMI Eve Plus“ savaiminio ištuštinimo robote. Jis pašalina 99,99% bakterijų, virusų ir parazitų, oksiduoja kvapus, apsaugo nuo antrinės taršos, atsirandančios dėl ilgalaikio atliekų laikymo, ir apsaugo namų sveiką aplinką. Tarp daugybės savaime ištuštinamų dulkių siurblių „Xiaomi ROIDMI Eve Plus“ išsiskiria šia specialia atliekų sterilizavimo funkcija. Be to, šis robotas siurblys gali pasigirti aukštais automatinio dulkių šalinimo, valymo efektyvumo, navigacijos ir baterijos naudojimo rezultatais.

Stiprus visapusiškas našumas


„Xiaomi ROIDMI Eve Plus“ dulkių stotyje yra 23000pa galios siurblys ir 3 litrų vienkartinis dulkių maišelis, kuriame atliekos saugomos 60 dienų. Siekiant palengvinti naudotojo sąveiką, dulkių stotyje yra sumontuotas LED ekranas, rodantis dulkių šalinimo laiką, įkrovimo procesą, priminimą apie dulkių maišelį ir t.t. Plaunantis ir siurbiantis roboto galimybių sąrašą išplečia LDS 4.0 navigacijos sistema, 23000pa galios siurblys, bendras planavimas, įkrovimas ir atnaujinimas, APP valymo plano pritaikymas, nuotolinio valdymo pultas, balso komandos („Mi Home“, „Alexa“, „Google Assistant“) ir 250 minučių puikus veikimo laikas.
Tačiau „Xiaomi ROIDMI“ dar nepasiekė savo aukščiausio taško su „Eve Plus“. Ji ir toliau vykdys technologinius proveržius ir stebins klientus dar kokybiškesniais produktais.

Nuoroda AliExpress: https://bit.ly/3lgtv0k

Oficiali svetainė:https://www.roidmi.com/en/p-eveplus.html

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau