Išpardavimas: įsigykite „Windows 10 Pro“ aktyvinimo raktą tik už 11 EUR, super nuolaidos iki 91%

Jei norite būti pasirengę atsinaujinti iki naujosios „Windows 11“, kuri bus išleista spalio 5 d., nėra geresnio būdo, kaip nusipirkti „Windows 10“ licenciją visam gyvenimui. Tokiu būdu būsite pasiruošę nuo pat pirmos dienos atnaujinti OS iki paskutinės „Microsoft“ operacinės sistemos iteracijos. Jei nenorite išleisti per daug, tuomet turėtumėte nedelsdami pasinaudoti „CDKdeals“ super akcija, kuri mums siūlo itin žemas „Windows“ ir „Microsoft Office“ paketų kainas, o nuolaidos siekia beprotiškus 91%!

-35% su TOP35 išskirtiniu kuponu:

Windows 10 Pro OEM KEY – 11,75€ (35% kupono kodas: TOP35)

Windows 10 Pro OEM KEY (2 PC) – 20,21€( 35% kupono kodas: TOP35)

Office 2016 Pro Plus CD Key  – 19,16€ (35% kupono kodas: TOP35)

Office 2019 Pro Plus CD Key – 32,81€ (35% kupono kodas: TOP35)

Windows 10 Pro+Office 2016 Pro Keys Pack – 26,31€ (35% kupono kodas: TOP35)

Windows 10 Pro+Office 2019 Pro Keys Pack – 39,68€(35% kupono kodas: TOP35)

Dėl šių pasiūlymų ir mūsų išskirtinio nuolaidos kodo galite įsigyti „Windows 10 PRO“ OEM aktyvinimo raktą tik už 11 eurų. Norėdami tai padaryti, turėsite įdėti norimą prekę į krepšelį, kurį rasite šiame puslapyje, ir pirkimo procedūros metu įveskite kodą TOP35, kad gautumėte papildomą 35% nuolaidą, tačiau turėkite omenyje, kad ši akcija galioja tik kelias dienas!

Kaip pirkti naudojant kupono kodą?

Pirmiausia, prisijungę, eikite į norimo produkto puslapį.

Įdėjus į krepšelį (mygtukas Buy Now), prieš patvirtindami užsakymą, laukelyje „Promotional Code“ turite įvesti TOP35 kodą ir spustelėti „Apply“.

Šiuo metu matysite nuolaidą, taikomą tiesiai krepšelio prekei, ir galėsite toliau sumokėti.

Norėdami suaktyvinti „Windows 10“ licenciją, tiesiog eikite į „Windows“ „Nustatymai“ ir skirtuke „Aktyvinti“ spustelėkite mygtuką „Keisti produkto kodą“. Atsidarys langas, kuriame galėsite įvesti ką tik įsigytą „Windows“ aktyvinimo kodą.

Negalite apsieiti be darbo įrankių, tokių kaip „Windows“ ir „Office“, tačiau kai kuriais atvejais gali būti sunku atnaujinti darbo vietą. Kita vertus, įsigijus begalinę licenciją naudojant CDKdeals kanalus, galima patikimai naudoti „visą gyvenimą trunkantį“ licencijos kodą, kuris gali užtikrinti operacinės sistemos ir produktyvumo rinkinio naudojimą bet kurioje darbo vietoje.

Galiausiai „CDKdeals“ žada visam laikui galiojantį raktą ir 30 dienų grąžinimo ir keitimo laikotarpį (nuo pirkimo datos).


CDKdeals užsakymas

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau