Išleistas 55 colių 4K televizorius „Xiaomi Redmi Smart TV A55“ už 260 dolerių kainą

Vakar internete pasirodė pranešimų, kad „Xiaomi“ ruošia nebrangių „Redmi Smart“ televizorių seriją, kurių įstrižainės svyruoja nuo 32 iki 65 colių. Šiandien debiutavo vienas iš naujų produktų – „Redmi Smart TV A55“ modelis su 55 colių ekranu.

Matrica gali apsigirti 4K Ultra HD formatu: skiriamoji geba siekia 3840 × 2160 taškų. Rašoma apie HDR palaikymą ir specialų varikliuką “Image Quality Engine”, kuris atsakingas už vaizdo kokybės gerinimą.

Televizoriaus techninės įrangos pagrindu pasirinktas „MediaTek MT9632“ procesorius su keturiais apdorojimo branduoliais, veikiantis iki 1,5 GHz dažniu. Lustą sudėtje tai pat yra grafikos greitintuvas „ARM Mali-G52 3EE MC1“.

Televizorius turi 1,5 GB operatyviosios atminties, 8 GB talpos „flash“ atmintinę, garso sistemą su stereofoniniais garsiakalbiais. Yra po dvi USB ir HDMI jungtis bei S/PDIF sąsaja.

Naujiena gali pasigirti siaurais rėmeliais. „Android“ operacinė sistema su firmine sąsaja naudojama kaip programinės įrangos platforma.

„Redmi Smart TV A55“ dabar galima užsisakyti iš anksto už 260 USD kainą. „Xiaomi”, kaip jau tapo įprasta, ateityje grasina kainą padidinti, šiuo atveju iki 300 USD.