„Intel“ anonsavo NUC formato žaidimų sistemą „Skull Canyon“

„Intel“ NUC mini kompiuteriai tampa vis labiau žinomi ir jau sugebėjo įgyti didelį populiarumą tarp kompaktiškų sistemų mėgėjų. Dar pernai buvo paskelbta, kad „Intel“ ruošia NUC serijos žaidimų sistemą su bauginančiu pavadinimu „Skull Canyon“. Gamintojas, anonsuodamas „Intel NUC6i7KYK“, ištesėjo pažadą naujieną pristatyti pirmajame šių metų ketvirtyje.

Skull Canyon

Kurdami „Skull Canyon“ kompiuterį „Intel“ inžinieriai atsisakė tradicinio NUC dizaino ir naujieną apdovanojo ilgu bei plokščiu korpusu su išgraviruotu bendrovės žaidimams skirtų sprendimų simboliu – kaukole. Spalva, žinoma, visiškai juoda, nes kitokios geimeriai nesuprastų! Reikia pripažinti, kad dizainas pasirodė gana stilingas.

Sistemos širdimi tapo „Intel Core i7-6770HQ“ procesorius su vos 45 vatų TDP. Tačiau tai yra pilnavertis „Skylake“ su keturiais branduoliais ir „Hyper-Threading“ palaikymu, 6 MB laikinosios ir 128 MB eDRAM atminties. Nors paprastai jis dirba kukliu 2,6 GHz dažniu, Turbo režimu procesorius jį gali pakelti iki padorių 3,5 GHz. Kitaip tariant, sprendimas visiškai tinkamas žaidimams, bet su ribotomis elektros ir šiluminės platformos charakteristikomis. Be to, šis lustas naudoja vieną iš galingiausių „Intel“ integruotos grafikos variantų – „Iris Pro 580 (GT4e)“, kurios 72 vykdymo blokų veikimo dažnis gali siekti 950 MHz. Sprendžiant iš tipiškų korpuso grotelių, galime spėti, kad aušinimas yra aktyvus.

Skull Canyon

Nepaisant to, kad „Intel“ norėjo padaryti „Skull Canyon“ tikra žaidimą sistema, naujausiems žaidimams „Iris Pro 580“ aiškiai nepakanka. Čia pagelbėti gali „Thunderbolt 3“ sąsaja, kuri suteikia galimybę prijungti išorinį bloką su galinga grafikos plokšte. Kompiuteryje įlituota USB Type-C jungtis yra tikrai universali, kaip ir buvo sumanyta jos kūrėjų, ir palaiko USB 3.1, Thunderbolt 3 bei DisplayPort.

Prie bazinės sistemos galima prijungti iki trijų monitorių, kurių maksimali raiška 4K (4096 × 2304). DDR4 operatyviosios atminties talpa gali pasiekti 32 GB, o kaupikliams numatytos dvi M.2 jungtys, palaikančios NVMe protokolą. Be to galima sujungti RAID masyvus. Sistema taip pat turi SDXC kortelių skaitytuvą su UHS-I palaikymu. Sąsajų rinkinį užbaigia keturios USB 3.0 jungtys, Gigabit Ethernet, dviejų diapazonų „Intel Wireless-AC 8260“ bevielio ryšio adapteris, Bluetooth 4.2 palaikymas ir HDMI 2.0 jungtis.

Skull Canyon

Naujienos kainos nebus kuklios. Jos prasidės nuo 650 JAV dolerių, o už 999 $ gausite sistemą su 16 GB RAM, 256 GB talpos SSD ir įdiegta „Windows 10“. Išankstiniai užsakymai bus priimami nuo balandžio mėnesio, o į parduotuves „Skull Canyon“ bus pristatytas gegužę.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau