Inovatyviausią metų ekraną sukūrė Kinijos kompanija BOE

Neseniai buvo buvo oficialiai pristatytas išmanusis telefonas „OPPO X 2021“, kuriame naudojamas ištraukiamas ištraukiamas OLED ekranas. Šis formatas yra pats novatoriškiausias sprendimas ir neabejotinai taps 2021 metų aktualia tendencija, nes šią technologiją savo gaminiuose jau bando pritaikyti ne vienas gamintojas.

Bet kas yra šios matricos kūrėjai? Pirmiausia ateina mintis apie ekrano gamybos lyderius „Samsung“ ir LG. Tačiau „Digital Char Station“ pranešė, kad tokius ekranus pirmoji pradėjo gaminti Kinijos BOE, anksčiau žinoma dėl bendradarbiavimo su „Apple“ (gamino ekranus „iPad“) ir „Huawei“ (OLED – išmaniesiems telefonams). Šaltinis taip pat pridūrė, kad dar viena Kinijos kompanija kuria tokius ekranus, o jos variantai bus paruošti iki 2022 metų ir bus labai panašūs į tuos, kuriuos jau matėme BOE atlikime.

Deja, vis dar neaišku, kada bus galima įsigyti pirmąjį išmanųjį telefoną su tokiu ekranu. Yra informacijos, kad OPPO tokiam žingsniui nebus pasirengusi mažiausiai metus, o 2021 metais turėtų būti pristatytas LG analogas. Vienaip ar kitaip, ši technologija ateityje be abejo pasirodys komerciniuose gaminiuose.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau