„Inno3D“ vaizdo plokštė „iChill GF GTX TitanX Black“ gavo hibridinį aušintuvą

„Inno3D“ pristatė galingiems žaidimų kompiuteriams ir ekstremalioms sistemoms skirtą vaizdo plokštę „iChill GF GTX TitanX Black“.

„Inno3D“ vaizdo plokštė „iChill GF GTX TitanX Black“ gavo hibridinį aušintuvą

Pagrindinis naujienos bruožas yra hibridinė aušinimo sistema „Accelero Hybrid S“ su vandens bloku ir ventiliatoriumi, kuri atvėsina atminties lustus ir įtampos reguliatorių. Lyginant su standartiniais produktais, toks sprendimas gali žymiai pagerinti šilumos išsklaidymo efektyvumą ir keletą kartų sumažinti triukšmą.

Grafikos greitintuvas pagamintas naudojant „NVIDIA Maxwell“ architektūrą. Jis turi 3072 CUDA branduolius, 256 tekstūros vienetus ir 96 rastrinių operacijų vienetus. Vaizdo plokštė turi 12 GB GDDR5 atminties ir 384 bitų magistralę.

iChill GF GTX TitanX Black
iChill GF GTX TitanX Black

„iChill GF GTX TitanX Black“ veikimo dažniai nebuvo paskelbti. Etaloniniuose produktuose bazinis ir padidintas lusto dažniai yra 1002 ir 1089 MHz atitinkamai, o atmintis dirba 7010 MHz dažniu.

Monitoriaus prijungimui yra numatyti “Dual Link DVI-I”, “HDMI 2.0” ir trys “DisplayPort 1.2” jungtys.

Naujienos kaina nebuvo nurodyta, bet, savaime suprantama, kad ji bus didesnė už standartinius sprendimus prašomą 1000 $ sumą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau