Vaizdo plokštė „Colorful iGame GTX 1080 Kudan“ užims keturis išplėtimo lizdus

Bendrovė „Colorful“ renginyje CGU (Colorful Games Union) parodė vaizdo plokštę „iGame GTX 1080 Kudan“, pritaikytą naudoti galinguose žaidimų kompiuteriuose bei entuziastams skirtose sistemose.

Šio monstro pagrindu pasirinkta 16 nanometrų mikroschema „NVIDIA GP104“ su „Pascal“ architektūra. Lustas turi 2560 stream procesorių, 160 tekstūros modulių ir 64 rastrinių operacijų apdorojimo blokus. Vaizdo plokštė aprūpinta 8GB GDDR5X atminties su 256 bitų magistrale.

iGame GTX 1080 Kudan

Kompiuteryje naujiena užims net keturis išplėtimo lizdus. Taip yra dėl naudojamos neįprastos aušinimo sistemos, sudarytos iš aliuminio radiatoriaus ir trijų aušintuvų. Kitoje plokštės pusėje yra vandens blokas.

Grafikos akseleratorius turės gamyklinį paspartinimą, tačiau kol kas nurodytas tik turbo režimo dažnis – 1936 MHz. Standartinių gaminių lusto dažnis yra 1607 MHz, o padidintas – 1733 MHz.

iGame GTX 1080 Kudan

Vaido perdavimui numatytos DVI, HDMI ir trys DisplayPort jungtys. Be to, šalia jų rasite skirtingų BIOS versijų perjungimo mygtuką.

Rinkoje „iGame GTX 1080 Kudan“ pasirodys gruodžio arba sausio mėnesį. Informacijos apie numatomą plokštės kainą šiuo metu, deja, nėra.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau