Antros kartos „flagmanų žudikas” „OnePlus 2” (Atnaujinta 2015.07.02)

Vienas iš labiausiai laukiamų šių metų išmaniųjų telefonų yra antros kartos „flagmanų žudikas“ „OnePlus 2“. Kinijos gamintojas tikina, kad visiškai išsprendė „Snapdragon 810“ perkaitimo problemą ir žada, kad naujiena taps pirmuoju išmaniuoju telefonu su „USB 3.1 Type-C“.

Vakar svetainė „PhoneArena“ paskelbė naujas „OnePlus 2“ nuotraukas. Pagal jas galima spręsti, kad išmanusis telefonas ant galinio dangtelio turės pirštų atspaudų skaitytuvą, kurio nebuvo anksčiau matytose nuotraukose. Ekrano rėmeliai bus labai maži, o ekraną saugos dabar madingas 2,5 D stiklas.

oneplus2_wild_finger_01

OnePlus 2

Praėjusią savaitę „OnePlus“ pagaliau paskelbė savo naujo flagmano pristatymo datą – liepos 27 d. Tada gamintojas duos atsakymus į daugelį klausimų, įskaitant kainą (manoma, kad ji bus bent 349 $ už pigiausią versiją).

Tokią "OnePlus Two" nuotrauką paviešino keletas kinų el.parduotuvių.
Tokią „OnePlus Two” nuotrauką paviešino keletas kinų el.parduotuvių.

Surinkus visus gandus ir oficialią informaciją, „OnePlus 2“ dabar atrodo taip: 5,5-5,7 colių ekranas su 2560 x 1440 pikselių raiška, 1,8 GHz „Snapdragon 810 v2.1“ procesorius, 3 GB RAM, 13 megapikselių pagrindinė kamera su optiniu vaizdo stabilizavimu, 5 megapikselių priekinis modulis, „USB 3.1 Type-C“ jungtis. Telefoną valdys „Android 5.1 Lollipop“ pagrindu sukurta „Oxygen OS“ operacinė sistema.

Atnaujinta 2015.07.02

„Bluetooth“ sertifikavimo duomenys rodo, kad bus trys „OnePlus 2“ modeliai: A2001, A2003, A2005. Pirmasis ir trečiasis pastebėti populiarios testavimo programos „Geekbench“ testų rezultatuose ir turės skirtingą RAM talpą – 3 ir 4 GB. Abu išmanieji telefonai naudos „Qualcomm Snapdragon 810“ procesorius  (pirmo ir antro leidimo) su 1,55 GHz taktiniu dažniu. Antrasis sertifikuotas prietaisas kol kas išlieka paslaptimi.

Geekbenchoneteo

Geekbench

Sumažintas procesoriaus dažnis („Snapdragon 810“ buvo pristatytas su 2 GHz dažniu) pasako, kad „visos būtinos atsargumo priemonės“, kurių ėmėsi „OnePlus“ inžinieriai tam, kad išvengtų problemų dėl perkaitimo, niekuo nesiskiria nuo kitų gamintojų sprendimų. Matyt, pažaboti „karšto“ procesoriaus niekam taip ir nepavyko.